W 44. urodziny usłyszał straszną diagnozę! Na Pomagam.pl zebrał 214 000zł w niecałe 6 dni!

Opublikowano 18 grudnia 2019 przez Magdalena

Wojtek w swoje 44. urodziny dostał straszną wiadomość - rak żołądka i przełyku z przerzutami do wątroby. Na Pomagam.pl trwa zbiórka na jego leczenie. W 6 dni zebrano ponad 214 000 zł!!


Wojtek to kochający mąż i ojciec dwójki maluchów - Ali i Kuby. Jednak w dzień swoich 44. urodzin dostał wiadomość, która zmieniła jego życie - rak żołądka i przełyku z przerzutami. Lekarze nie dawali mu wielu szans na przeżycie.. 

"Ma Pan maksymalnie pół roku życia, proszę poukładać swoje sprawy" - usłyszał Wojciech od jednego ze specjalistów.

Jednak mężczyzna podjął walkę i nie poddał się. Wiedział przecież, że ma dla kogo żyć. Chemioterapia nie przyniosła oczekiwanego rezultatu, w związku z tym szukał innych metod leczenia. Po wielu konsultacjach w Polsce i za granicą znalazł w końcu alternatywne rozwiązanie - immunoterapię. Leczenie to jednak nie jest refundowane, a łączny koszt wyniesie 340 000 zł!! 

Jak zdobyć te środki? Wojtek zdecydował się poprosić o wsparcie swoich bliskich za pośrednictwem portalu Pomagam.pl https://pomagam.pl/wojciech_nurek. W niespełna 6 dni dzięki wsparciu 1533 Darczyńców zebrał ponad 214 000 zł!!!

Zbiórka na leczenie Wojtka to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!


Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij