Sąsiadka zebrała 15 000 zł na specjalistyczny wózek dla chorego Sławka!!

Magdalena
01 lipca 2019
Wpis Sąsiadka zebrała 15 000 zł na specjalistyczny wózek dla chorego Sławka!! - miniaturka zdjęcia

Sławek od urodzenia zmaga się z porażeniem mózgowym. Na skutek niedotlenienia we wczesnych fazach rozwoju, doszło do trwałych uszkodzeń w jego mózgu, przez co nie chodzi, nie mówi i wymaga stałej rehabilitacji. Na obecną chwilę nie znaleziono jeszcze lekarstwa, które umożliwiałoby mężczyźnie normalne życie. 

Sławek porusza się na wózku. Niestety dotychczasowy sprzęt, ze względu na upływający czas i stałą eksploatację, uległ zniszczeniu, pozbawiając mężczyznę możliwości poruszania się. 

Koszt nowego, specjalistycznego wózka typu skuter to ogromny wydatek, na który opiekunowie Sławka nie mogą sobie pozwolić. Jednak Urszula — sąsiadka i znajoma rodziny postanowiła pomóc w uzbieraniu pieniędzy i założyła w tym celu zbiórkę na Pomagam.pl https://pomagam.pl/wozekdlaslawka. Dzięki 714 udostępnieniom w mediach społecznościowych oraz wpłatom 216 Darczyńców zebrano 15 074 zł, czyli kwotę potrzebną na zakup wymarzonego sprzętu!!

Zbiórka na zakup wózka dla niepełnosprawnego Sławka to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij