Dzięki zbiórce na Pomagam.pl malutka Julia będzie mogła samodzielnie się poruszać!

Magdalena
27 marca 2019
Wpis Dzięki zbiórce na Pomagam.pl malutka Julia będzie mogła samodzielnie się poruszać! - miniaturka zdjęcia

Lekarze nie dawali 2-letniej Julii szans na przeżycie. Pomimo choroby, za sprawą leków i rehabilitacji ma się coraz lepiej. Aby zrobić kolejny krok w stronę jej samodzielności, rodzice Julii postanowili kupić jej specjalistyczny wózek aktywny, jednak brakowało im na to środków pieniężnych. Dzięki zbiórce na Pomagam.pl zebrali ponad 5 000 zł, które pozwoliły spełnić marzenie ukochanej córki! 

Julia od urodzenia cierpi na rdzeniowy zanik mięśni SMA Typ 1. Miała nigdy nie być samodzielna, nie siedzieć, nie doczekać swoich drugich urodzin. Jednak rodzice nie dawali za wygraną i nie zaprzestali leczenia i rehabilitacji. Dzięki temu Julia robi coraz większe postępy. 

Teraz, aby wykonać kolejny krok w kierunku jej samodzielności, rodzice postanowili zakupić Julii specjalistyczny wózek aktywny, który będzie mogła niezależnie obsługiwać. Jednak koszty takiego wózka są ogromne . Dlatego rodzina zdecydowała się założyć na Pomagam.pl zbiórkęhttps://pomagam.pl/wozekjulkakudlata, która pozwoliłaby sfinansować ten zakup. W niesamowicie szybkim tempie udało im się zebrać brakujące 5000 zł i tym samym pomóc córce w dalszym rozwoju. Zbiórka na wózek dla Julii to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia swoim najbliższym. 

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij