Ci chłopcy w pożarze stracili wszystko! Zebrano 84 000 zł, ale wciąż potrzebują wsparcia!

Magdalena
18 lutego 2019
Wpis Ci chłopcy w pożarze stracili wszystko! Zebrano 84 000 zł, ale wciąż potrzebują wsparcia! - miniaturka zdjęcia

Los nie jest łaskawy dla Dawida i Dominika z Dąbrowy Górniczej. Niecały rok temu, w wyniku choroby nowotworowej, zmarła ich ukochana mama, która była dla nich całym światem. Mimo, że mocno to przeżyli, nie poddali się. Dominik - starszy brat, stanął na wysokości zadania i zadbał o utrzymanie Dawida, odłożył nawet na remont domu. Wydawałoby się, że wychodzą na prostą. Jednak do czasu...

Na początku lutego nieoczekiwanie w ich domu wybuchnął pożar. Płomienie zabrały wszystko. Chłopcy zostali pozbawieni całego dobytku, a przede wszystkim dachu nad głową.

Jednak okazało się, że nie są sami. Sąsiadka, która znała ich historię, postanowiła pomóc i założyła zbiórkę na Pomagam.pl.  

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu lokalnej społeczności oraz nagłośnieniu sprawy ( pisali o tym min. w TVN 24),  do tej pory zebrano ponad 83 500 zł!!! To ponad połowa środków potrzebnych na remont domu. Ty też możesz pomóc Dawidowi i Dominikowi odzyskać ich własny kąt. Link do zbiórki znajduje się tutaj (https://pomagam.pl/jvwo1qpy).

Zbiórka na remont domu po pożarze Dawida i Dominika to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Ty też możesz zorganizować wsparcie dla osób poszkodowanych w Twojej okolicy!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij