Ponad 15 000 zł na Pomagam.pl, aby mały Wiktorek miał szanse na lepsze jutro

Magdalena
28 lutego 2019
Wpis Ponad 15 000 zł na Pomagam.pl, aby mały Wiktorek miał szanse na lepsze jutro - miniaturka zdjęcia

Co muszą czuć rodzice, którzy słyszą, że ich wyczekiwane dziecko ma nieodwracalne wady w mózgu, a jedyną drogą do jakiejkolwiek poprawy jest kosztowna rehabilitacja? Taki los spotkał rodziców Wiktorka, którzy dzięki zbiórce na Pomagam.pl zebrali prawie 14 000 zł!!!

2-letni Wiktor, którego rodzice nazywają Ptysiem, urodził się z wrodzonymi wadami mózgu i układu moczowego. Zdiagnozowano u niego również szereg innych chorób, które sprawiają, że każdy dzień jest ciężką walką o lepsze jutro. 

Jedynym sposobem na to, aby chłopiec się rozwijał, jest mozolna, codzienna rehabilitacja i stała opieka lekarska. To jednak sporo kosztuje. 

“Nie ma dla niego cudownej kuracji, po której wróci do normy. Brakująca część mózgu nie odrośnie jakimś nieznanym sposobem.” 

Dlatego rodzice chłopca postanowili poprosić o pomoc!  Założyli na Pomagam.pl zbiórkę, która umożliwi im pokrycie kosztów leczenia na kilka najbliższych miesięcy. I w ten sposób, dzięki 503 wpłacającym i ponad 2500 udostępnieniom, zgromadzili ponad 15 000 zł! Link do zbiórki znajdziecie tutaj https://pomagam.pl/ptysiozbiorka

Zbiórka na pokrycie kosztów rehabilitacji małego Wiktora to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz wykorzystać Pomagam.pl, aby poprosić o pomoc i wsparcie w trudnej sytuacji. 

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij