Matka zebrała prawie 83 000 zł, aby wybudzić ukochanego syna ze śpiączki!!

Magdalena
01 kwietnia 2019
Wpis Matka zebrała prawie 83 000 zł, aby wybudzić ukochanego syna ze śpiączki!! - miniaturka zdjęcia

Nikt nie mógł przypuszczać, że los Michała i jego rodziny wywróci się do góry nogami. Gdy niespodziewanie stracił przytomność, wszyscy sądzili, że to chwilowy osłabnięcie organizmu, ale ta chwila wystarczyła, by doszło do poważnych powikłań. Jednak jego mama nie przestała wierzyć, że uda się przywrócić ukochanego syna do zdrowia. Na Pomagam.pl zebrała prawie 83 000 zł, aby sfinansować jego pobyt w specjalistycznej klinice!!! 

Michał to pełen życia, młody mężczyzna. Jednak, w wyniku niespodziewanego zasłabnięcia, doszło do zatrzymania akcji serca i tym samym niedotlenienia mózgu. To wydarzenie zmieniło wszystko. Od tego czasu Michał leżał w śpiączce. Gdy tylko pojawiło się światełko nadziei, mama Michała zdecydowała się zrobić co w jej mocy, aby przywrócić syna do życia. 

Jedyną szansę na wybudzenie daje Michałowi pobyt w specjalistycznej klinice w Iławie. Koszty z tym związane są ogromne, jednak mama Michała postanowiła znaleźć sposób na sfinansowanie jego leczenia. W tym celu założyła na Pomagam.pl zbiórkę (https://pomagam.pl/michalszmit), która odniosła ogromny sukces!! Przez prawie 5 000 udostępnień w mediach społecznościowych i wpłaty 812 Darczyńców zebrała 82 889 zł!!!! 

Zbiórka na leczenie  Michała to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby wesprzeć swoim najbliższym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij