Pomagam.pl wspiera realizację marzeń - Damian zebrał już 13 000 zł na nagranie płyty!!

Opublikowano 31 maja 2019 przez Magdalena

Dla Damiana muzyka i rodzina to dwie najważniejsze wartości. Od lat pisze i nagrywa swoje utwory, których można posłuchać na jego kanale na YouTube. Prawdziwym hitem okazał się film ze ślubu siostry Damiana, podczas którego zaśpiewał piękny utwór "Hallelujah" wywołując tym samym wielkie wzruszenie wśród gości.Największym marzeniem młodego mężczyzny jest wydanie płyty. Niestety koszty tego przedsięwzięcia przekraczają znacznie jego możliwości finansowe. Jednak Damian się nie poddaje. Postanowił zrealizować swój cel w inny sposób. Założył na Pomagam.pl zbiórkę https://pomagam.pl/damianmaliszewski, którą aktywnie promuje w mediach społecznościowych oraz w internecie. Do tej pory udało mu się w ten sposób zebrać już prawie 13 000 zł, a zbiórka wciąż trwa!! Ty również możesz się przyczynić do realizacji marzenia Damiana! 

Zbiórka na wydanie płyty Damiana to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby zrealizować własne marzenia.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij