Rzadka choroba powoli wyniszcza Klaudię! Na specjalistyczną operację zebrała już 38 000zł!

Magdalena
19 lutego 2020
Wpis Rzadka choroba powoli wyniszcza Klaudię! Na specjalistyczną operację zebrała już 38 000zł! - miniaturka zdjęcia

Klaudia zmaga się z ciężką chorobą, która każdego dnia powoli ją wyniszcza. Jedynym ratunkiem dla kobiety jest skomplikowana operacja. Na ten cel zebrała już pond 38 000 zł!! Jednak wciąż potrzebne jest wsparcie!


Klaudia od kilku lat walczy z rzadką chorobą. Endometrioza powoli ją wyniszcza i zabiera radość z wychowywania ukochanej córki. Kobieta z trudem podejmuje się codziennych obowiązków. Przeszywający ból towarzyszy jej niemal przez cały czas.

"Moja choroba (endometrioza) wyniszcza narząd po narządzie, prowadząc do ich niewydolności, ból uniemożliwia normalne funkcjonowanie, do tego pojawia się ciągłe zmęczenie, jakbyś nigdy się nie wysypiała/wysypiał, nieważne ile śpisz." - pisze Klaudia w opisie swojej zbiórki https://pomagam.pl/autodestrukcja.

Jedynym ratunkiem dla kobiety jest specjalistyczna operacja we Wrocławiu. Jednak jej koszty znacznie przewyższają możliwości finansowe Klaudii. 

Rozwiązaniem okazała się zbiórka na Pomagam.pl. Dzięki wsparciu niemal 700 osób udało się zebrać już ponad 38 000 zł!! Już tak niewiele brakuje do osiągnięcia celu. Zachęcamy do dalszych wpłat, które mogą odmienić życie Klaudii i jej córeczki. 


Zbiórka na leczenie Klaudii to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom w trudnych sytuacjach.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij