Ewelina walczy o życie ukochanego męża! W 6 dni zebrali już 45 000 zł!

Magdalena
31 stycznia 2020
Wpis Ewelina walczy o życie ukochanego męża! W 6 dni zebrali już 45 000 zł! - miniaturka zdjęcia


Ewelina i Łukasz to szczęśliwe, młode małżeństwo. Ich szczęście zostało jednak przerwane przez niespodziewaną chorobę mężczyzny! Na dalsze leczenie ukochanego, żona zebrała ponad 45 000 zł w niecałe 6 dni!!


Łukasz i Ewelina to kochająca się para, która niecały rok temu wzięła ślub. Jednak ich szczęśliwe życie zostało przerwane. 

"Pod koniec września 2019 rano w pracy mąż poczuł specyficzny posmak w ustach, zapach, oraz chwilowy paraliż twarzy, po którym następowało osłabienie (...) Na początku zbagatelizowaliśmy objawy. (...) Kolejne „ataki” nastąpiły tydzień później i powtarzały się 3 dni z rzędu. Udaliśmy się do lekarza rodzinnego, który skierował nas do neurologa. (..) Dostaliśmy receptę na leki oraz skierowanie na rezonans magnetyczny głowy." - pisze Ewelina w opisie zbiórki.

Niestety badanie nie przyniosło dobrych wieści. W głowie Łukasza wykryto złośliwego guza mózgu. Tego dnia świat rodziny się zawalił. 

Od początku stycznie mężczyzna leczy się w Centrum Onkologii w Gliwicach, przyjmując agresywną chemioterapię oraz radioterapię. Niestety nikt nie wiem, jakie efekty przyniesie to leczenie. A w tym momencie każda, nawet najmniejsza infekcja może zabić Łukasza

Znaleziono jednak alternatywny sposób leczenia, który działa skutecznie, ale nie wyniszcza tak organizmu. Są to oleje CBD. Ewelina, chcąc ratować życie ukochanego męża, postanowiła zdobyć pieniądze, które pozwolą na rozpoczęcie terapii. W tym celu uruchomiła zbiórkę na Pomagam.plhttps://pomagam.pl/lukasz-glejak. Jej ogromne zaangażowanie przyniosło doskonałe efekty. W ciągu 6 dni zebrano ponad 45 000 zł!!! 

Zbiórka na leczenie Łukasza to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia Twoim bliskim.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij