Koniec zbiórek na Facebooku i Instagramie! Załóż zbiórkę za darmo na Pomagam.pl

Katarzyna
30 kwietnia 2024
Koniec ze zbiórkami na Facebooku i Instagramie. Załóż zbiórkę za darmo na Pomagam.pl.
Koniec ze zbiórkami na Facebooku i Instagramie. Załóż zbiórkę za darmo na Pomagam.pl.

Od 1 lipca 2024 roku żadna organizacja dobroczynna w Europejskim Obszarze Gospodarczym nie założy już zbiórki na Facebooku i Instagramie. Istnieje alternatywa dla zbiórek pieniędzy na Facebooku i Instagramie dla Twojej organizacji.  Załóż zrzutkę pieniędzy za darmo na Pomagam.pl!

Co oznacza koniec zbiórek na Facebooku i Instagramie dla Twojej organizacji?

Wiele organizacji korzystało z możliwości wsparcia przez darczyńców na Facebooku i Instagramie. Ostatnim dniem, w którym darczyńca będzie mógł przekazać darowiznę na rzecz Twojej organizacji charytatywnej w ten sposób, będzie 30 czerwca. Warto jednak wcześniej pomyśleć o miejscu, gdzie będziesz zbierać dalej pieniądze na działania Twojej OPP, dlatego już dzisiaj załóż profil organizacji na Pomagam.pl.

Dlaczego warto założyć charytatywną zbiórkę pieniędzy na Pomagam.pl?

  1. Zajmujemy się crowdfundingiem na co dzień

Już tego lata organizacje pozarządowe stracą możliwość prowadzenia swojego fundraisingu na Facebooku i Instagramie. Dobra informacja jest jednak taka, że nie zostaniesz bez pomocy! Na portalu Pomagam.pl OPP od wielu lat z powodzeniem prowadzą zbiórki pieniędzy. Możesz do nich dołączyć już dziś!

Pomagam.pl to serwis crowdfundingowy - naszą misją jest pomoc w zbieraniu pieniędzy na dowolny cel. Niezależnie, czy Twoja organizacja prowadzi schronisko, pomaga osobom starszym, wspiera edukację i rozwój dzieci, czy ma jeszcze inną misję - pomożemy zebrać Ci środki na to, co dla Ciebie i Twojej organizacji ważne!

  1. Założysz zbiórkę za darmo

Założenie profilu organizacji na Pomagam.pl jest całkowicie darmowe. Zakładając zbiórkę pieniędzy, również możesz zrobić to całkowicie za darmo, dzięki czemu cała zebrana na zbiórce kwota może być przeznaczona na ważne dla Twojej organizacji cele.

Załóż zbiórkę za darmo na Pomagam.pl

  1. Możesz prowadzić zbiórkę z naszym wsparciem

Sam decydujesz, w jaki sposób prowadzisz u nas zbiórkę. Możesz to robić samodzielnie, bądź ze wsparciem portalu Pomagam.pl. Jesteśmy nie tylko wiarygodnym portalem dla Twoich Darczyńców, ale także zależy nam, żeby Twoja organizacja osiągnęła swoje cele i mogła się z nami rozwijać! Podczas zakładania zbiórki masz możliwość wyboru prowadzenia zbiórki ze wsparciem Pomagam.pl. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.

Zarejestruj profil organizacji - za darmo

  1. Wygoda i zaoszczędzony czas

Wiemy jak wiele czasu wymagają Twoje działania w organizacji, dlatego chcemy jak najbardziej ułatwić Ci zbieranie pieniędzy! Zakładając profil organizacji na portalu Pomagam.pl możesz z jednego miejsca zarządzać wszystkimi prowadzonymi zbiórkami wygodnie i szybko. Dodawaj aktualizacje, wypłacaj w łatwy sposób zebrane pieniądze i bądź w kontakcie ze swoimi Darczyńcami. Zbuduj społeczność, która będzie zaangażowana i chętna do wspierania działań Twojej organizacji przez lata.

  1. Korzystaj z wiedzy profesjonalistów nie tylko przy tworzeniu opisu zbiórki

Dołącz do naszej społeczności i korzystaj z wiedzy, którą zgromadziliśmy przez lata naszej działalności! Organizujemy liczne webinary i wydarzenia dla organizacji, żeby podnosić poziom wiedzy o fundraisingu. Z naszą pomocą będziesz coraz bardziej skuteczny w swoich działaniach.

Jak założyć zbiórkę dla organizacji na Pomagam.pl? 

1. Wejdź na Pomagam.pl i kliknij przycisk “Stwórz zbiórkę – za darmo”

2. Określ kwotę zbiórki Twojej organizacji i podaj jej tytuł

3. Dodaj zdjęcie do Twojej zbiórki

Jak odpowiednie zdjęcia do zbiórki? Przeczytaj na naszym blogu: https://pomagam.pl/blog/zdjecie-zbiorki-internetowej-jak-dobrac/

4. Dodaj opis

Jak stworzyć angażujący opis? Oto garść porad: https://pomagam.pl/blog/angazujacy-opis-zbiorki-jak-poruszyc-innych/

5. Wybierz opcję samodzielną lub ze wsparciem Pomagam.pl

W momencie tworzenia zbiórki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki stowarzyszenia czy fundacji z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting). W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. Pomoże Ci to też pozyskać nowych darczyńców i szybciej zbierać pieniądze. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

6. Opublikuj swoją zbiórkę i zacznij zbierać środki!


Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami! Razem możemy wznieść fundraising Twojej organizacji na wyższy poziom.

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij