Trzy zbiórki jednego autora, trzy razy ponad 100% celu. Jak tego dokonać?

Marta
07 grudnia 2018
Wpis Trzy zbiórki jednego autora, trzy razy ponad 100% celu. Jak tego dokonać? - miniaturka zdjęcia


Trzy różne zbiórki jednego autora, trzy razy ponad 100% celu, czyli akcja #zlotynakilomter i zebrane ponad 87 000zł!


Pani Marta w 2016 roku zarządziła prawdziwą rewolucję - jej pierwsza zbiórka na Pomagam.pl https://pomagam.pl/zlotynakilometr na pomoc jej chorej córeczce Hani zebrała ponad 100% założonego celu! Jak tego dokonała?

Utworzone wydarzenie na Facebooku płonęło! Ludzie dodawali zdjęcia z hasztagiem #złotynakilometr, wrzucali filmiki, wzruszali się i cieszyli razem z Hanią i jej Mamą, która wspomina, że “Licznik na Pomagam.pl przekręcił się 6 razy. Zebraliśmy na rzecz Hani ponad 22 tysiące złotych! Płakałam. Fakt, że tylu wspaniałych, bezinteresownych ludzi postanowiło wesprzeć zupełnie nieznaną dziewczynkę z Internetu był dla mnie czymś ponad wartości materialne.”

Druga i trzecia edycja #złotynakilometr przyniosły łącznie ponad 58 000 złotych! Pani Marcie kreatywności nie brakuje! Kolejnym projektem była sprzedaż bluz #złotynakilometr: gdzie zebrano ponad 11 000zł! Właśnie ruszono już z czwartą zbiórką na rzecz Hani- https://pomagam.pl/zlotynakilometr4

Zbiórki na rzecz Hani potwierdzają regułę – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że podobnie jak Pani Marta, możesz prowadzić więcej niż jedną zbiórkę! 

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ NA POMAGAM.PL!

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl? 

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij