Choroba powoli wyniszcza Anię! Grupa przyjaciół zebrała już dla niej ponad 43 000 zł!

Magdalena
11 marca 2020
Wpis Choroba powoli wyniszcza Anię! Grupa przyjaciół zebrała już dla niej ponad 43 000 zł! - miniaturka zdjęcia

Ania od 7 lat zmaga się z poważną chorobą! Przyjaciele postanowili, choć w małym stopniu pomóc jej w trudnych chwilach. Utworzona na Pomagam.pl zbiórka w kilkanaście dni zebrała 43 000 zł!!Od 7 lat życie Ani to stała walka z chorobami.  Mimo że kobieta ma ogromną wolę walki, to jednaka przewlekłe leczenie daje o sobie poznać. Rok temu choroba uderzyła jeszcze mocniej, zmuszając Anię do rezygnacji z pracy, a potem zabierając pełną sprawność i samodzielność.

Obecnie kobieta z dnia na dzień jest coraz słabsza i gaśnie z każdą chwilą. Na szczęście w tych trudnych momentach może liczyć na wsparcie ukochanego męża, ale także przyjaciół

Bliscy znajomi Ani i Jacka postanowili zrobić co w ich mocy, aby pomóc kobiecie w codziennych trudach. Założono zbiórkę na Pomagam.plhttps://pomagam.pl/446pdhfh z której pieniądze przekazane będą na pokrycie kosztów związanych z bieżącą rehabilitacją, lekami i wsparciem terapeutycznym. W 22 dni niemal 430 Darczyńców wpłaciło ponad 44 000 zł!! Gratulujemy sukcesu i życzymy dużo zdrowia oraz siły w codziennych zmaganiach. 

Zbiórka na wsparcie Ani to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby pomóc Twoim przyjaciołom w ciężkich momentach.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!


Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij