Zbiórka Bobasy z długiem - zdjęcie główne

Bobasy z długiem

700 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Weronika Kowalkowska - awatar

Weronika Kowalkowska

Organizator zbiórki

Witamy kochani!


Jak większość z was wie mamy dom tymczasowy w Koszalinie, kocią Utopię. 

Od września ubieglego roku opiekujemy się kotkami szczególnie tymi bardziej potrzebującymi wsparcia i naszej pomocy. 

Ostatnio zgłosiła się do nas Pani z kotką ok 10 miesięczną która wymagała badań fiv/felv, odpchlenia odraz dwukrotnego odrobaczenia. 

Przyjęliśmy ją mimo braku miejsca. Mieliśmy zrobić zbiórkę ale nie zdążyliśmy. 

Trzy dni temu znaleźliśmy na działce w Białogardzie dwa maleństwa 4 tygodniowe! Było ich więcej, niestety nie daliśmy rady wyłapać... ale będziemy próbować!

Również nie było możliwości zostawienia ich tam... Ponoć kocury niejednego już maluszka zagryzły... Maleństwa miały robione wczoraj badania. Przegląd ogólny, dostały tabletki na pierwsze odrobaczenie oraz zostały odpchlone sprayem. 

Dwa dni temu... idąc chodnikiem spotkałam dziewczynkę która niosła kotka rudego🙀. Po rozmowie okazało się że jest ich więcej... ale nie mamy aż tyle miejsca. Wzięliśmy pod opiekę rudaska, został odpchlony, odrobaczony, testy na szczęście ujemne..!

W taki sposób w ciągu dwóch dni, dopiero co po zmianie mieszkania na większe wzięliśmy trzy kociaki. Co mieliśmy zrobić? Były całkowicie na siebie zdane...

Faktury które mamy na razie do płacenia tymczasków(Fuksji, Kasi, Kacperka i Teodorka) to faktora na 152.00 zł na leki oraz 307.00 zł za leczenie, przegląd ogólny oraz badania. 

Czeka nas za kilka tygodni badanie maluszków oraz zrobienie testów, niestety jeszcze są na to za małe...😿 chcemy również zamówić karmę ponieważ maluszki jedzą jak szalone!

Jeśli ktoś mógłby pomóc byli byśmy bardzo bardzo wdzięczni! 

Niestety nie jesteśmy w stanie tego pokryć z własnej kieszeni dlatego prosimy o wsparcie! Chociaż udostępnić...!

Fb: @kociautopia ZAPRASZAMY!

Komentarze


 • Monika Grześkowiak - awatar

  Monika Grześkowiak

  06.07.2018
  06.07.2018

  Mała pomoc dla Gremlinków 😻❤️

  • Weronika Kowalkowska - awatar

   Weronika Kowalkowska - Organizator zbiórki

   06.07.2018
   06.07.2018

   Dziękujemy bardzo ❤️

 • Agnieszka Sosnowska - awatar

  Agnieszka Sosnowska

  05.07.2018
  05.07.2018

  Cegiełka od mojej kociej trójki

  • Weronika Kowalkowska - awatar

   Weronika Kowalkowska - Organizator zbiórki

   05.07.2018
   05.07.2018

   Dziękujemy bardzo ❤️❤️😻😻😻

700 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Weronika Kowalkowska - awatar

Weronika Kowalkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Kasia - awatar
Kasia
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika Grześkowiak - awatar
Monika Grześkowiak
20
Czesłąwa Rybotrycka - awatar
Czesłąwa Rybotrycka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
EwaK - awatar
EwaK
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Misio Klisio - awatar
Misio Klisio
50
Dawid Stefański - awatar
Dawid Stefański
50
Natalia Własiuk - awatar
Natalia Własiuk
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij