Zbiórka BOLEK zachorował na parwowirozę - zdjęcie główne

BOLEK zachorował na parwowirozę

500 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób

Zbieramy fundusze na pokrycie kosztów leczenia parwowirozy wykrytej u Bolka

Bolek to 5 miesięczny psiak, u którego w dniu dzisiejszym tj. 17 stycznia została wykryta parwowiroza. Rano psiak zaczął słaniać się na łapkach i pojawiły się u niego wymioty i biegunka. Tymczasowa opiekunka natychmiast zabrała Bolka na wizytę do weterynarza.


Lekarz po objawach i wykonanych testach stwierdził, że to PARWOWIROZA. Od razu Bolek dostał surowicę, kroplówki, antybiotyki... Zaopatrzeni w leki wrócili do domu. Obecnie jego stan jest ciężki, ale stabilny.


Teraz ten psi chłopczyk wypoczywa w domowym posłanku. Ta noc będzie dla nas kluczowa. A jutro czeka nas kolejna wizyta u lekarza i kolejne kroplówki. Będziemy Państwa informować na bieżąco o stanie zdrowia Bolka

Bardzo prosimy o wsparcie skarbonki Bolka. To jeszcze psie dziecko, a już tyle przeżył w swoim życiu :(.

Bolek to jeden z dwóch bezdomnych szczeniaków wałęsających się na jednej ze wsi. Straszone, przeganiane przez człowieka, a nawet chowające się po krzakach przed śrutem wiatrówki. Udało się psiakom znaleźć dom tymczasowym w Warszawie, gdzie spokojnie czekały na nowy kochający domek. A tu dzisiaj taka tragedia się wydarzyła u niego :(. I mimo szczepienia zachorował :(.


Obecnie pod opieką wolontariatu Pies Na Zakręcie przebywa ok. 40 podopiecznych. Część psiaków przebywa w hoteliku, co generuje ogromne koszty, a część pupili przebywa w domach tymczasowych. Dług w lecznicy rośnie, a na bieżąco dostajemy zgłoszenia o nowych zwierzaczkach w potrzebie.


Serdecznie dziękujemy nawet za symboliczną złotóweczkę!

Aktualizacje


 • "PIES NA ZAKRĘCIE" Wolontariat na Rzecz Zwierząt Dotkniętych Bezdomnością - awatar

  "PIES NA ZAKRĘCIE" Wolontariat na Rzecz Zwierząt Dotkniętych Bezdomnością

  22.01.2019
  22.01.2019

  Dziękujemy Państwu za okazałą pomoc dla Bolka <3. W sobotę psiak był
  na wizycie kontrolnej w lecznicy, dostał jeszcze leki, ale Pani doktor
  powiedziała, że jego stan zdrowia jest już zadowalający :). Bolek dostał do
  domu antybiotyk na tydzień i póki co nie musi przychodzić już na
  kontrolne wizyty. Teraz Boluś sobie wypoczywa na kanapie i nabiera sił.
  Dziękujemy wszystkim darczyńcom za okazałą pomoc <3.

  Zdjęcie aktualizacji 24 782

500 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ewa Kuchcinska - awatar
Ewa Kuchcinska
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Ulcia - awatar
Ulcia
50
Natalia Usenko - awatar
Natalia Usenko
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agnieszka Pe - awatar
Agnieszka Pe
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Maja - awatar
Maja
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij