Zbiórka BOLEK zachorował na parwowirozę - zdjęcie główne

BOLEK zachorował na parwowirozę

500 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób

Zbieramy fundusze na pokrycie kosztów leczenia parwowirozy wykrytej u Bolka

Bolek to 5 miesięczny psiak, u którego w dniu dzisiejszym tj. 17 stycznia została wykryta parwowiroza. Rano psiak zaczął słaniać się na łapkach i pojawiły się u niego wymioty i biegunka. Tymczasowa opiekunka natychmiast zabrała Bolka na wizytę do weterynarza.


Lekarz po objawach i wykonanych testach stwierdził, że to PARWOWIROZA. Od razu Bolek dostał surowicę, kroplówki, antybiotyki... Zaopatrzeni w leki wrócili do domu. Obecnie jego stan jest ciężki, ale stabilny.


Teraz ten psi chłopczyk wypoczywa w domowym posłanku. Ta noc będzie dla nas kluczowa. A jutro czeka nas kolejna wizyta u lekarza i kolejne kroplówki. Będziemy Państwa informować na bieżąco o stanie zdrowia Bolka

Bardzo prosimy o wsparcie skarbonki Bolka. To jeszcze psie dziecko, a już tyle przeżył w swoim życiu :(.

Bolek to jeden z dwóch bezdomnych szczeniaków wałęsających się na jednej ze wsi. Straszone, przeganiane przez człowieka, a nawet chowające się po krzakach przed śrutem wiatrówki. Udało się psiakom znaleźć dom tymczasowym w Warszawie, gdzie spokojnie czekały na nowy kochający domek. A tu dzisiaj taka tragedia się wydarzyła u niego :(. I mimo szczepienia zachorował :(.


Obecnie pod opieką wolontariatu Pies Na Zakręcie przebywa ok. 40 podopiecznych. Część psiaków przebywa w hoteliku, co generuje ogromne koszty, a część pupili przebywa w domach tymczasowych. Dług w lecznicy rośnie, a na bieżąco dostajemy zgłoszenia o nowych zwierzaczkach w potrzebie.


Serdecznie dziękujemy nawet za symboliczną złotóweczkę!

Aktualizacje


 • "PIES NA ZAKRĘCIE" Wolontariat na Rzecz Zwierząt Dotkniętych Bezdomnością - awatar

  "PIES NA ZAKRĘCIE" Wolontariat na Rzecz Zwierząt Dotkniętych Bezdomnością

  22.01.19
  22.01.19

  Dziękujemy Państwu za okazałą pomoc dla Bolka <3. W sobotę psiak był na wizycie kontrolnej w lecznicy, dostał jeszcze leki, ale Pani doktor powiedziała, że jego stan zdrowia jest już zadowalający :). Bolek dostał do domu antybiotyk na tydzień i póki co nie musi przychodzić już na kontrolne wizyty. Teraz Boluś sobie wypoczywa na kanapie i nabiera sił. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za okazałą pomoc <3.

  Zdjęcie aktualizacji 24 782

500 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ewa Kuchcinska - awatar
Ewa Kuchcinska
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Ulcia - awatar
Ulcia
50
Natalia Usenko - awatar
Natalia Usenko
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agnieszka Pe - awatar
Agnieszka Pe
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Maja - awatar
Maja
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij