Zbiórka Pomoc celestyniakom 🐕 - zdjęcie główne

Pomoc celestyniakom 🐕

1 586 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 51 osób
Katarzyna Trzpil - awatar

Katarzyna Trzpil

Organizator zbiórki

Jestem wolontariuszką , wychodzę z Celestyniakami w soboty na spacery.❤☺️

Jestem dumna z tego co robię I że mogę podarowac im trochę szczęścia ❤ Gdy widzę ich radość na każdy spacer, mój uśmiech lub chwilę uwagi dla nich od razu chce mi się żyć. 

Wraz ze znajomymi postanowilismy spróbować zebrać pieniążki na szczytny cel jakim jest ZBIÓRKA PIENIĄŻKÓW NA KARME , SRODKI CZYSTOSCI DO KLINIKI W SCHRONISKU, OBROŻE I SMYCZE .

Chcemy jeszcze bardziej pomóc im I wnieść w ich życiu zza krat trochę ciepła i troski ❤❤❤ 


Pomagajmy bo dobro wraca :)))

Wszystko będzie udokumentowane , będą mogli Państwo zobaczyć wszystko co zostało zakupione za uzbieramy kwotę.

Pozdrawiamy I liczymy na waszą pomoc , bo tylko razem możemy coś zdziałać. 

Zamiast loda przeznacza 5zl na karmę;) pomagajmy ❤❤❤❤❤🐕🐶🐕🐶🐕🐶

Aktualizacje


 • Katarzyna Trzpil - awatar

  Katarzyna Trzpil

  09.08.2019
  09.08.2019

  One nas tak kochają:)
  Pomóżmy im ^^

  Zdjęcie aktualizacji 35 471

Komentarze


 • Grzesiek Górzkowski - awatar

  Grzesiek Górzkowski

  27.07.2019
  27.07.2019

  Realizuj dalej swoje plany ;)

  • Katarzyna Trzpil - awatar

   Katarzyna Trzpil - Organizator zbiórki

   27.07.2019
   27.07.2019

   Staram się! Wszystko dla czterołapych przyjaciół 🥰

 • NGA HHC - awatar

  NGA HHC

  25.07.2019
  25.07.2019

  Powodzenia!

  • Katarzyna Trzpil - awatar

   Katarzyna Trzpil - Organizator zbiórki

   25.07.2019
   25.07.2019

   Dziękuję! Mam nadzieję że się uda;)

1 586 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 51 osób
Katarzyna Trzpil - awatar

Katarzyna Trzpil

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 51

Karolina Jedynak - awatar
Karolina Jedynak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Paulina Jackiewicz - awatar
Paulina Jackiewicz
50
Angelika Trzpil - awatar
Angelika Trzpil
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Grzegorz Gałczyński - awatar
Grzegorz Gałczyński
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij