ratujemy staruszke Bonę

867 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Iwona Kwaśnik - awatar

Iwona Kwaśnik

Organizator zbiórki

Bona to staruszka . Zagłodzona, z ogromnym stanem zapalnym w paszczy i ropomaciczem. Zabrana jako jedna w wielu psów z gospodarstwa, gdzie bez zadnej kontroli psy mnożyły się , zagryzały i umierały z głodu. Ona już jest bezpieczna. Mieszka w domu tymczasowym , ale jej stan zdrowia jest tragiczny. Stany zapalne, anemia i skrajne wychudzenie. Czekamy na wyniki biochemii. Bonę czeka co najmniej dwie operacje. usuwanie resztek zębów , a wcześniej  operacja z usunieciem macicy zajętej ropomaciczem. Sunia rodziła wiele razy i wiele wycierpiała. Czas na lepsze zycie bez bólu i głodu.  Koszt operacji i jej utrzymania po zabiegach to ok. 2000 zł.  Proszę o pomoc 

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    24.02.19
    24.02.19

    Zdrowiej Psinko🐾💕

867 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Iwona Kwaśnik - awatar

Iwona Kwaśnik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 27

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Katarzyna Jachoł - awatar
Katarzyna Jachoł
20
anna krzywon - awatar
anna krzywon
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
anna krzywon - awatar
anna krzywon
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
anna krzywon - awatar
anna krzywon
50
Mariola Kuzior Sura - awatar
Mariola Kuzior Sura
20
magda b - awatar
magda b
15
Mariola Kuzior Sura - awatar
Mariola Kuzior Sura
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij