Zbiórka Dla BORKOSIA - zdjęcie główne

Dla BORKOSIA

259 828 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 6 742 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Sylwia Borkowska - awatar

Sylwia Borkowska

Organizator zbiórki

Bliski naszemu sercu Ratownik Medyczny, kierowca MotoAmbulansu - Marcin BORKOŚ Borkowski uległ wypadkowi i utrzymywany jest w śpiączce farmakologicznej. Jego stan lekarze określają jako ciężki, ale stabilny.  

Borkoś, który od lat pomagał innym, dziś sam potrzebuje pomocy!

„Ratownictwo Medyczne to moja pasja. Patrolując ulice Warszawy wyjątkowym MotoAmbulansem pomagam ludziom w stanie bezpośredniego zagrożenia zdrowia i życia oraz dzielę się wiedzą z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.” - tak przed wypadkiem mówił o swojej pasji, czyli ratowaniu ludzkiego życia. Promował pierwszą pomoc oraz dokumentował działalność MotoAmbulansu na popularnym kanale YouTube, BORKOŚ.

Jako rodzina i przyjaciele Marcina prosimy o każdą pomoc. Nawet najmniejsze wsparcie finansowe pomoże w powrocie do zdrowia. Przed BORKOSIEM ciężkie operacje oraz długa rehabilitacja.

Nie można przewidzieć przyszłości. Wierzymy jednak, że dobro wraca, a Marcin już niedługo będzie z nami!

Dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli!

Rodzina i przyjaciele.


Komentarze


 • Marcin - awatar

  Marcin

  05.01.2022
  05.01.2022

  Życzę szybkiego powrotu do zdrowia

 • Tomek - awatar

  Tomek

  31.12.2021
  31.12.2021

  Dzieki Marcin za to co robisz!

 • Beata - awatar

  Beata

  28.12.2021
  28.12.2021

  Wszystkiego dobrego, dużo siły. Trzymam kciuki!

 • DAREK - awatar

  DAREK

  25.12.2021
  25.12.2021

  Zdrowia Borkoś

 • Katarzyna - awatar

  Katarzyna

  25.12.2021
  25.12.2021

  Wszystkiego Dobrego:)

259 828 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 6 742 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Sylwia Borkowska - awatar

Sylwia Borkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6 742

Maciej Gąsior - awatar
Maciej Gąsior
20
Wracaj do zdrowia - awatar
Wracaj do zdrowia
50
Kamil - awatar
Kamil
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marcin - awatar
Marcin
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Iwona P - awatar
Iwona P
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij