Zbiórka Borys potrzebuje leczenia. Pomóż - zdjęcie główne

Borys potrzebuje leczenia. Pomóż

2 585 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 53 osoby

Czasem lata mijają zanim ktoś dostrzeże,  pochyli się nad losem. Bywa, że miesiącami, każdy miejscowy na widok  zaniedbanego psa wzruszy tylko ramionami. Opuści wzrok, odwróci głowę,  machnie ręką. I pójdzie dalej...

Borys nie mógł iść dalej, bo to on był tym  zaniedbanym psem. Wiele lat w kojcu, na krótkim łańcuchu. Zaniedbany,  sierść na ogonie zbita jak deska. Jak to czasem bywa na wsi. Nieważne  jaki, ważne że jest. A na co komu zadbany pies? Przecież ten z dredami,   śmierdzący, szczeka nadal tak samo. A tam cierpi zaraz...? Od kołtunów  jeszcze nikt nie umarł, a na łańcuchu na wsi psy mieszkają. Żyją... bo  nie mają wyjścia.

Borys, po wielu latach, miał szczęście. Znalazł go Ktoś i ten Ktoś mu pomógł. Zadzwonił do nas, dogadał się z właścicielami.

Dziś pies przebywa w domu tymczasowym i  dochodzi do siebie. Jest zapchlony, zarobaczony, pod skołtunioną  sierścią kryją się odleżyny. Nie ma kondycji, nie ma mięśni, nie ma  siły, ale gdy wychodzi na spacer, chce biegać ile sił w łapkach. Jakby  chciał dogonić, latami zamknięte w ciasnym kojcu, uwiązane na łańcuchu,  własne marzenia.

Borys potrzebuje strzyżenia, kompleksowej  diagnostyki i leczenia zmian skórnych. Potrzebuje profilaktyki  weterynaryjnej, oraz pełnowartościowej, dobrej karmy.

Szacujemy koszty na 1000 zł. Prosimy o wsparcie dla Borysa. Fundacja Centaurus działa w imieniu zwierząt od 2006 roku. Jest międzynarodową organizacją non profit. Centaurus to 800 ocalonych koni, 50 osiołków, paręset psów, wiele kotów, liczne zwierzęta gospodarskie. One wszystkie żyją dzięki Wam. Bez Waszego wsparcia ratowanie nie byłoby możliwe. Dziś zwracamy się do Was kolejny raz - o pomoc dla Borysa. 

Za każde dobre słowo, gest, grosz, z całego serca, w Ich i swoimi imieniu - Dziękujemy !

Aktualizacje


 • Fundacja Centaurus - awatar

  Fundacja Centaurus

  16.12.2016
  16.12.2016

  Pozdrowienia od Borysa.
  Dziękujemy za pomoc. Psiak z dnia na dzień czuje się lepiej i .... lepiej też wygląda.

  Zdjęcie aktualizacji 2 091

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.10.2016
  03.10.2016

  Aby jak najszybciej odzyskał radość życia

 • Ewa Stec - awatar

  Ewa Stec

  01.10.2016
  01.10.2016

  Ja, człowiek, przepraszam cię Piesku :(

2 585 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 53 osoby

Wpłaty: 53

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Joanna Stępień - awatar
Joanna Stępień
50
Marlena - awatar
Marlena
50
Anna Kurzynoga - awatar
Anna Kurzynoga
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
omenaga - awatar
omenaga
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij