Zbiórka Borys zbiera na leczenie - zdjęcie główne

Borys zbiera na leczenie

498 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób

Borys, siedmioletni pies zabrany podczas interwencji. Nie był bity, trzymany na dworze, w złych warunkach, nie. Borys mieszkał w domu, ale właściciel go zaniedbał, nie leczył i doprowadził do strasznego stanu. Dalsze nieleczenia psa doprowadziłoby do śmierci. Borysek ma zdeforomowane palce od szponów (bo tego nie da się nazwać pazurami), brakuje mu większości sierści, skóra boli przy dotyku i strasznie śmierdzi. Ma również silną niedowagę. Potrzebuję stałej opieki weterynaryjnej i dobrego jedzenia. Koszt leczenia na pewno będzie wysoki. :( Pomożecie Boryskowi?


Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/201241090358627/

Profil fb: https://www.facebook.com/PsiaDuszka/?fref=ts

Link do filmu: https://youtu.be/0IzepFRr9hs

Link do albumu: https://goo.gl/photos/SF68bsX7d1Bn1ZWp7

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Elżbieta Blicharska - awatar

  Elżbieta Blicharska

  04.03.2017
  04.03.2017

  Dla Borysa

  • Fundacja  Psia Duszka - awatar

   Fundacja Psia Duszka - Organizator zbiórki

   05.03.2017
   05.03.2017

   Dziękujemy bardzo :)

 • Brawo - awatar

  Brawo

  02.03.2017
  02.03.2017

  To mój psi obowiązek - wspierać tych, co mają gorzej.

  • Fundacja  Psia Duszka - awatar

   Fundacja Psia Duszka - Organizator zbiórki

   02.03.2017
   02.03.2017

   Dziękujemy bardzo w imieniu Boryska :)

 • Joanna Brzostek - awatar

  Joanna Brzostek

  01.03.2017
  01.03.2017

  Wszyscy po troszku i damy radę 😉

  • Fundacja  Psia Duszka - awatar

   Fundacja Psia Duszka - Organizator zbiórki

   01.03.2017
   01.03.2017

   Dziękujemy bardzo :)

498 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób

Wpłaty: 12

Danuta - awatar
Danuta
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
GRAZYNA SAWICKA - awatar
GRAZYNA SAWICKA
30
Elżbieta Blicharska - awatar
Elżbieta Blicharska
20
Izabel - awatar
Izabel
10
Brawo - awatar
Brawo
20
joanna jakubowska - awatar
joanna jakubowska
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij