Zbiórka Skrzydlaci dla Piotrusia Turka - zdjęcie główne

Skrzydlaci dla Piotrusia Turka

81 627 zł  z 81 627 zł (Cel)
Wpłaciło 747 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Walczymy o życie naszego podopiecznego  Piotrusia Turka lat 13.5 pacjenta Onkologii w Kielcach.

Piotruś 21.10.2005 rok.
Diagnoza ostra białaczka limfoblastyczna -II wznowa - mieszana (szpik plus OUN)
Zespół Nijmegen.
Hipogammaglobulinemia.
Zakażenie CMV w wywiadzie.
Stan po zapaleniu siatkówki w przebiegu CMV.
Stan po obustronnej orchdektomii ( w przebiegu i wznowa duże ALL - jądrowej).
Wrzodziejące zapalenie jelita grubego.
Kolonizacja Pseudomonas aeruginosa- drogi oddechowe.
Wywiad - od stycznia 2010 do czerwca 2012 leczony z powodu ALL - common wgprotokołu ALLIC 2002- IR.
Marzec 2013 pozna wznowa jądrowa - orchdektomia obustronna- chemioterapia wgIntReALL SR-ramię SIB. Leczenie zakończona w marcu 2017.
Piotruś jest pod stała opieka CZD- Poradni Gastroenterologii i PoradniImmunologicznej.

24 maj 2019 rozpoznano III wznowa ALL - mieszaną szpikowa mózgowa.
Po uzyskaniu III remisji planowana kuracja blinatumomabem. Następnie przeszczepienie szpiku od dawcy niespokrewnionego.

Cena jednej dawki leku to kwota 17 tys pln !!!
Potrzebne 17 dawek !!!
Zaczynamy zbiórkę od kwoty 85 tys złotych – chcemy zapewnić za starcie conajmniej 5 dawek leku.

O każdej zmianie będziemy Was informować na bieżąco.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.07.2019
  20.07.2019

  Modlę się za was

 • Julia - awatar

  Julia

  20.07.2019
  20.07.2019

  Piotruś trzymamy mocno kciuki za Ciebie✊😊

 • Piotr S - awatar

  Piotr S

  17.07.2019
  17.07.2019

  Żyj Piotrusiu !!!

 • Ania Płachta - awatar

  Ania Płachta

  05.07.2019
  05.07.2019

  Zdrowiej Piotruś ❤

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  04.07.2019
  04.07.2019

  „I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją, a ciało wystawił na spalenie, lecz miłości bym nie miał, nic bym nie zyskał. Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; nie dopuszcza się bezwstydu, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma.” 1 List do Koryntian 13, 3-8

81 627 zł  z 81 627 zł (Cel)
Wpłaciło 747 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 747

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 081
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Grzesiek - awatar
Grzesiek
50
Bartek - awatar
Bartek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Jola i Jacek Terelak - awatar
Jola i Jacek Terelak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agata K - awatar
Agata K
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij