Zbiórka Ratunek dla braci mniejszych - zdjęcie główne

Ratunek dla braci mniejszych

2 463 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 97 osób

Jesteśmy  wolontariuszami tworzącymi Grupę Podaj Łapę Fundacji Siedem Życzeń. Działamy w miarę możliwości na terenie Wąbrzeźna, Radzynia Chełmińskiego i sąsiadujących wsi. Naszym głównym celem jest zapobieganie bezdomności psów i kotów. Bezdomne koty rodzą się i umierają, głodne, zamarznięte, przestraszone. Wiele z nich udało się uratować. Teraz śpią na ciepłej kanapie u boku nowej rodziny. Niestety nie każdy z nich miał tyle szczęścia. Bardzo chcielibyśmy aby dzięki Waszemu wsparciu i Naszej determinacji udało się zebrać środki finansowe na zakup klatek łapek do wyłapania bezdomnych kotów, transporterów a przed wszystkim na kastracje i sterylizacje oraz odrobaczenie, odchylenie i szczepienie. Nasi wolontariusze będą wyłapywać bezdomne zwierzęta i zawozić do Gabinetów Weterynaryjnych. Mamy również nadzieję że uda Nam się oddać jak najwięcej bezdomnych zwierząt do adopcji. Możemy działać tylko dzięki Waszemu wsparciu. Będziemy ogromnie wdzięczni za każdą złotówkę przekazaną na ratowanie naszych braci mniejszych. PROSIMY POMÓŻMY IM RAZEM.

Na zdjęciu powyżej piesek Nadzieja. imię wybrane nie bez powodu. Był bezdomnym pieskiem, błąkającym się po Radzyniu Chełmińskim. Niestety skończyło się tragicznie, został potrącony i przez 3 godz. leżał sam z połamaną miednicą, złamanymi kręgami i wieloma innymi obrażeniami. Był do długi weekend, nikt nie zareagował, nikt nie pomógł. Nasza wolontariuszka otrzymała wiadomość  sms że od 3 godzin leży przejechany pies koło ulicy w Radzyniu. Odrazu pojechaliśmy i natychmisat zabraliśmy  pieska do weterynarza. Nadziejka po 2 tygodniach walki odszedł, lecz już bez bólu w pełnej opiece i miłośći. Pokochaliśmy Go bez granic i On o tym wiedział. Był bardzo dzielny, walczył i mimo rozległych obrażeń cieszył się każdego dnia. Nadziejko pamiętamy! <3

Bezdomne koty z Wąbrzeźna podczas karmienia.


Kotek Mariolka zabrana z bezdomności. Dziś zdrowa i szczęśliwa śpi jak królewna na piętrowym drapaku w nowym domu.

Aktualizacje


 • Grupa Podaj Łapę Fundacji Siedem Życzeń - awatar

  Grupa Podaj Łapę Fundacji Siedem Życzeń

  08.08.2017
  08.08.2017

  Dzięki Państwa wsparciu do dnia dzisiejszego udało Nam się wysterylizować 7 bezdomnych kotek z terenu Wąbrzeźna oraz Radzynia Chełmińskiego. Oraz 1 suczkę z okolic Wąbrzeźna. Wykastrowaliśmy 4 bezdomne kocury z terenu Wąbrzeźna oraz Nowego Dworu koło Radzynia Chełmińskiego. Koszt sterylizacji i kastracji oraz zakupu leków i opieki weterynaryjnej wyniósł do dnia dzisiejszego: 1.456,54 zł. (po otrzymaniu faktury zdjęcie umieścimy w aktualnościach)

  Ponadto zakupiliśmy klatkę łapkę niezbędną do wyłapywania bezdomnych kotów, dużą klatkę do przewozu zwierząt oraz dwa transportery na kwotę: 440,23 zł.

  Zakupiliśmy również 42 kg karmy suchej whiskas.


  Dzięki Państwa pomocy cały czas wyłapujemy bezdomne koty do sterylizacji i kastracji. Mimo, iż cel 2.000 zł. został osiągnięty, nie zatrzymujemy się ponieważ potrzeb jest jeszcze wiele. Bardzo chcielibyśmy wysterylizować jeszcze wiele bezdomnych kotów.

  Zdjęcie aktualizacji 6 874

Komentarze


 • Natalia Rudnicka - awatar

  Natalia Rudnicka

  23.07.2017
  23.07.2017

  :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.07.2017
  14.07.2017

  Wpłata 50 zł. od Joanny Paczkowskiej.

 • Sławomir Kirstein - awatar

  Sławomir Kirstein

  11.07.2017
  11.07.2017

  :-)

 • Dominika Piękoś - awatar

  Dominika Piękoś

  06.07.2017
  06.07.2017

  Dołączam się ! :)

  • Grupa Podaj Łapę Fundacji Siedem Życzeń - awatar

   Grupa Podaj Łapę Fundacji Siedem Życzeń - Organizator zbiórki

   06.07.2017
   06.07.2017

   Dziękujemy serdecznie ❤!!!

 • Maja Stankiewicz - awatar

  Maja Stankiewicz

  20.06.2017
  20.06.2017

  cegiełka dorzucona :)

  • Grupa Podaj Łapę Fundacji Siedem Życzeń - awatar

   Grupa Podaj Łapę Fundacji Siedem Życzeń - Organizator zbiórki

   28.06.2017
   28.06.2017

   Dziękujemy bardzo !!!!

2 463 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 97 osób

Wpłaty: 97

Patrycja Spaszewska - awatar
Patrycja Spaszewska
15
Izabela Fidler - awatar
Izabela Fidler
10
Agnieszka Richter - awatar
Agnieszka Richter
200
Kamila Ziółkowska - awatar
Kamila Ziółkowska
30
Malgorzata Sobota - awatar
Malgorzata Sobota
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Paulina Kubińska - awatar
Paulina Kubińska
35
Natalia Ligęza - awatar
Natalia Ligęza
23
Monika Grudziecka - awatar
Monika Grudziecka
10
Ania Kl - awatar
Ania Kl
25

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij