Zbiórka Ratunek dla braci mniejszych - zdjęcie główne

Ratunek dla braci mniejszych

2 463 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 97 osób

Jesteśmy  wolontariuszami tworzącymi Grupę Podaj Łapę Fundacji Siedem Życzeń. Działamy w miarę możliwości na terenie Wąbrzeźna, Radzynia Chełmińskiego i sąsiadujących wsi. Naszym głównym celem jest zapobieganie bezdomności psów i kotów. Bezdomne koty rodzą się i umierają, głodne, zamarznięte, przestraszone. Wiele z nich udało się uratować. Teraz śpią na ciepłej kanapie u boku nowej rodziny. Niestety nie każdy z nich miał tyle szczęścia. Bardzo chcielibyśmy aby dzięki Waszemu wsparciu i Naszej determinacji udało się zebrać środki finansowe na zakup klatek łapek do wyłapania bezdomnych kotów, transporterów a przed wszystkim na kastracje i sterylizacje oraz odrobaczenie, odchylenie i szczepienie. Nasi wolontariusze będą wyłapywać bezdomne zwierzęta i zawozić do Gabinetów Weterynaryjnych. Mamy również nadzieję że uda Nam się oddać jak najwięcej bezdomnych zwierząt do adopcji. Możemy działać tylko dzięki Waszemu wsparciu. Będziemy ogromnie wdzięczni za każdą złotówkę przekazaną na ratowanie naszych braci mniejszych. PROSIMY POMÓŻMY IM RAZEM.

Na zdjęciu powyżej piesek Nadzieja. imię wybrane nie bez powodu. Był bezdomnym pieskiem, błąkającym się po Radzyniu Chełmińskim. Niestety skończyło się tragicznie, został potrącony i przez 3 godz. leżał sam z połamaną miednicą, złamanymi kręgami i wieloma innymi obrażeniami. Był do długi weekend, nikt nie zareagował, nikt nie pomógł. Nasza wolontariuszka otrzymała wiadomość  sms że od 3 godzin leży przejechany pies koło ulicy w Radzyniu. Odrazu pojechaliśmy i natychmisat zabraliśmy  pieska do weterynarza. Nadziejka po 2 tygodniach walki odszedł, lecz już bez bólu w pełnej opiece i miłośći. Pokochaliśmy Go bez granic i On o tym wiedział. Był bardzo dzielny, walczył i mimo rozległych obrażeń cieszył się każdego dnia. Nadziejko pamiętamy! <3

Bezdomne koty z Wąbrzeźna podczas karmienia.


Kotek Mariolka zabrana z bezdomności. Dziś zdrowa i szczęśliwa śpi jak królewna na piętrowym drapaku w nowym domu.

Aktualizacje


 • Grupa Podaj Łapę Fundacji Siedem Życzeń - awatar

  Grupa Podaj Łapę Fundacji Siedem Życzeń

  08.08.2017
  08.08.2017

  Dzięki Państwa wsparciu do dnia dzisiejszego udało Nam się wysterylizować 7 bezdomnych kotek z terenu Wąbrzeźna oraz Radzynia Chełmińskiego. Oraz 1 suczkę z okolic Wąbrzeźna. Wykastrowaliśmy 4 bezdomne kocury z terenu Wąbrzeźna oraz Nowego Dworu koło Radzynia Chełmińskiego. Koszt sterylizacji i kastracji oraz zakupu leków i opieki weterynaryjnej wyniósł do dnia dzisiejszego: 1.456,54 zł. (po otrzymaniu faktury zdjęcie umieścimy w aktualnościach)

  Ponadto zakupiliśmy klatkę łapkę niezbędną do wyłapywania bezdomnych kotów, dużą klatkę do przewozu zwierząt oraz dwa transportery na kwotę: 440,23 zł.

  Zakupiliśmy również 42 kg karmy suchej whiskas.


  Dzięki Państwa pomocy cały czas wyłapujemy bezdomne koty do sterylizacji i kastracji. Mimo, iż cel 2.000 zł. został osiągnięty, nie zatrzymujemy się ponieważ potrzeb jest jeszcze wiele. Bardzo chcielibyśmy wysterylizować jeszcze wiele bezdomnych kotów.

  Zdjęcie aktualizacji 6 874

Komentarze


 • Natalia Rudnicka - awatar

  Natalia Rudnicka

  23.07.2017
  23.07.2017

  :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.07.2017
  14.07.2017

  Wpłata 50 zł. od Joanny Paczkowskiej.

 • Sławomir Kirstein - awatar

  Sławomir Kirstein

  11.07.2017
  11.07.2017

  :-)

 • Dominika Piękoś - awatar

  Dominika Piękoś

  06.07.2017
  06.07.2017

  Dołączam się ! :)

  • Grupa Podaj Łapę Fundacji Siedem Życzeń - awatar

   Grupa Podaj Łapę Fundacji Siedem Życzeń - Organizator zbiórki

   06.07.2017
   06.07.2017

   Dziękujemy serdecznie ❤!!!

 • Maja Stankiewicz - awatar

  Maja Stankiewicz

  20.06.2017
  20.06.2017

  cegiełka dorzucona :)

  • Grupa Podaj Łapę Fundacji Siedem Życzeń - awatar

   Grupa Podaj Łapę Fundacji Siedem Życzeń - Organizator zbiórki

   28.06.2017
   28.06.2017

   Dziękujemy bardzo !!!!

2 463 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 97 osób

Wpłaty: 97

Patrycja Spaszewska - awatar
Patrycja Spaszewska
15
Izabela Fidler - awatar
Izabela Fidler
10
Agnieszka Richter - awatar
Agnieszka Richter
200
Kamila Ziółkowska - awatar
Kamila Ziółkowska
30
Malgorzata Sobota - awatar
Malgorzata Sobota
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Paulina Kubińska - awatar
Paulina Kubińska
35
Natalia Ligęza - awatar
Natalia Ligęza
23
Monika Grudziecka - awatar
Monika Grudziecka
10
Ania Kl - awatar
Ania Kl
25

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij