Zbiórka Pomoc dla świnki morskiej Brondi - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla świnki morskiej Brondi

Zbiórka Pomoc dla świnki morskiej Brondi - zdjęcie główne

Pomoc dla świnki morskiej Brondi

0 zł z 400 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Kamila Ol - awatar

Kamila Ol

Organizator zbiórki

Cześć! Mam na imię Kamila i zbieram pieniądze na operację dla świnki morskiej. Brondi jest ze mną od samego początku - była kinder niespodzianką innej świnki, która wzięłam pod opiekę (Szeri). Szeri była bardzo chorowita, pod stała kontrolą opieki weterynaryjnej. Niestety odeszła od nas z powodu przerostu zęba olbrzymiego, ponadto miała zwapnienie nerek i bardzo słabą wątrobę. Brondi najwidoczniej odziedziczyła po mamie bardzo kiepskie geny. Od małego leczyliśmy ją z powodu zwapnienia ścianki pęcherza moczowego, nadprodukcji osadu (piasek w pęcherzu), a w następstwie zapalenie dróg moczowych. Dawali jej pół roku życia. 

29 marca Brondi była w szpitaliku na badaniach usg i krwi. Obecny obraz usg zadziwił samych lekarzy. Pęcherz Brondi jest już prawie czysty. Jedyne co pozostało po wszelkich podawanych codziennie preparatach to lekko powiększona wątroba i lekko odchylone od normy próby wątrobowe... oraz niestety wykryto torbiele na jajnikach. Po podleczeniu wątroby, konieczne jest zrobienie operacji po narkozą aby usunąć torbiele. 

Zabieg u świnki jest o wiele bardziej skomplikowany i precyzyjny niż u psa czy kota, ponieważ jest to małe zwierzątko. Koszt takiego zabiegu to 400zł w naszej lecznicy Rex w Lublinie - bardzo proszę o wsparcie dla Brondi. Oczywiście zamieszczę dokumenty potwierdzające zabieg.

Pomożcie, w Was siła ♥️

Serdecznie dziękuje za każda złotówke ♥️♥️♥️

Pozdrawiamy,  Kamila oraz Brondi z koleżanką Rudzią.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 400 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Kamila Ol - awatar

Kamila Ol

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij