Zbiórka Anemia - Krew jak woda... - zdjęcie główne

Anemia - Krew jak woda...

4 160 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 56 osób

Kochani❣️

 bardzo prosimy Was o pomoc. Pamiętacie Ślepaczki? Uratowaliśmy je w październiku ze wsi, gdzie umierały w stodole z powodu kociego kataru. Obecnie piątka z nich ma się nieźle, niestety szósty kocurek, Brzozuś, bardzo zachorował. Tydzień temu rozpoczęła się walka o jego życie. Kocurek ma ogromną anemię (hematokryt 7 przy normie 30-45!!!) o nieznanej przyczynie. Niestety nie wykluczamy białaczki, czekamy jeszcze na wyniki specjalistycznego badania. Dwie transfuzje krwi pomogły tylko na chwilkę, kocurek po 24 godzinach od transfuzji już czuje się tak samo źle jak wcześniej... Serduszko pracuje mu kilka razy ciężej niż powinno, aby ta woda zamiast krwi zdołała dotlenić organizm 😞  Kocurek jest  cały czas zmęczony, nie ma apetytu, ale dzielnie walczy, przytula się, mruczy i garnie do człowieka. On ma tylko 5 miesięcy i całe życie przed sobą!!! Ogromnie prosimy Was o pomoc. Jego leczenie, hospitalizacja, badania i transfuzje w tydzień pochłonęły ok. 2 000 zł, a to dopiero początek naszej walki. Chcemy dać mu szansę, ale nasze konto świeci pustkami, więc bez Was nie damy rady 😞

Aktualizacje


 • Koty Spod Mostu - awatar

  Koty Spod Mostu

  17.02.2018
  17.02.2018

  Ogromnie dziękujemy za wpłaty, udało się uzbierać całą kwotę! <3 Wyłącznie dzięki Wam, Darczyńcom, mamy możliwość dalszego ratowania Brzozusia. Będziemy informować na bieżąco co u kocurka na stronie fb "Koty spod mostu". Brzozuś ma gorsze i lepsze dni, ale trzyma się i dzielnie walczy. Trzymajcie kciuki za kocurka!

  Zdjęcie aktualizacji 12 149

Komentarze


 • Aleksandra - awatar

  Aleksandra

  12.02.2018
  12.02.2018

  Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.02.2018
  12.02.2018

  zdrowiej koteczku ❤

 • Piotrek - awatar

  Piotrek

  12.02.2018
  12.02.2018

  Mam nadzieję, że kotka da się uratować. Dużo sił i woli walki dla maluszka !

 • Magda Saks - awatar

  Magda Saks

  11.02.2018
  11.02.2018

  3maj się kotku!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.02.2018
  11.02.2018

  Duzo zdrowka!!!

4 160 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 56 osób

Wpłaty: 56

Monika Górkier - awatar
Monika Górkier
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marta Szafińska - awatar
Marta Szafińska
10
Olga - awatar
Olga
20
MonikaD - awatar
MonikaD
20
Asia - awatar
Asia
5
Jarosław Garczyk - awatar
Jarosław Garczyk
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij