Zbiórka Ratować życie dziewczynie - zdjęcie główne

Ratować życie dziewczynie

551 021 zł  z 800 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 520 osób
Daniel Melnychuk - awatar

Daniel Melnychuk

Organizator zbiórki

POMAGAM.PL - komunikat:
W związku z olbrzymim zainteresowaniem pomocą Elżbiecie na zbiórce „Ratować życie dziewczynie”, serwis Pomagam.pl objął tę zbiórkę dodatkową opieką nad przekazaniem środków na wskazany w opisie cel.

Wspierając tę zbiórkę, masz pewność, że środki trafią na cele związane z leczeniem Elżbiety. W razie wystąpienia jakichkolwiek okoliczności uniemożliwiających takie przekazanie środków, wszystkie wpłaty zostaną zwrócone darczyńcom.


OPIS ZBIÓRKI:

PL:

To wołanie duszy i prośba o jakąkolwiek pomoc!!!

Mam 25 lat, jestem z Ukrainy, z Mariupola, moja dziewczyna, Elżbieta, pochodzi z Białorusi, urodziła się i wychowała w pobliżu Mińska. Wczesnym rankiem 25.02.24 w centrum Warszawy Lizę zgwałcono i uduszono... jej bezduszne ciało zostało znalezione na klatce schodowej jednego z domów w centrum Warszawy. Lekarzom udało się przywrócić działanie serca, obecnie jest nieprzytomna, podłączona do respiratora w Oddziale Intensywnej Terapii SKDJ UCK WUM, przy ulicy Lindleya 4, w dziale Anestezjologii.

Liza była w Polsce jako uchodźca z Białorusi, sierota (rodzice pozbawieni praw rodzicielskich). Proszę o pomoc... przede wszystkim o kwalifikowaną opiekę medyczną specjalistów... może ktoś pracuje właśnie w tej klinice, ma doświadczenie w neurologii, może po prostu wyjaśnić zrozumiałym językiem, co się dzieje z moją dziewczyną, jakie są perspektywy, jakie leczenie i opieka są wskazane. Rozumiem, że jest pod opieką lekarzy, ale nie wybaczę sobie, jeśli nie będę stukać do każdych drzwi z prośbą o pomoc!! Wiem, że w Polsce jest wielu lekarzy z Białorusi... może ktoś może być chociaż w jakimś stopniu pomocny. Liza nie pracowała oficjalnie i obecnie nie ma ubezpieczenia zdrowotnego... wiem, że klinika może zażądać zapłaty... może ktoś ma doświadczenie lub rozumie aspekty prawne takiej sytuacji. Niestety lekarze nie dają pocieszających prognoz... i prawdopodobnie potrzebna będzie bardzo długa rehabilitacja... W związku z tym proszę o wsparcie finansowe, aby móc natychmiast wykonywać wszystko, co jest potrzebne, aby uratować moją ukochaną!

Bardzo proszę tych, którzy wierzą w Boga, o wsparcie modlitewne! Bardzo potrzebujemy CUDU!!!Z góry dziękuję za jakiekolwiek wsparcie!

__________

RU:

 Крик души и зов о любой помощи!!!

Мне 25 лет, я из Украины, Мариуполя, моя девушка Елизавета из Беларуси, родилась и выросла около Минска. Ранним утром 25.02.24 в центре Варшавы Лизу изнасиловали и задушили... ее бездыханное тело было найдено на лестничной клетке в одном из домов в центре Варшавы. Врачи сумели запустить сердце, сейчас она без сознания на ИВЛ в Odcział Intensywnej Terapii SKDJ UCK WUM больнице, по адресу Lindleya 4, отделение Anestezjologii.


Лиза в Польше находилась как беженец из Беларуси, сирота (родители лишены родительских прав). Прошу помощи... прежде всего квалифицированного медицинского участия профильных врачей... возможно кто-то работает именно в этой клинике, имеет опыт в неврологии, просто может перевести на понятный язык что с моей девушкой происходит, какие перспективы, какое лечение и уход в идеале необходим. Понимаю, что она находится под наблюдением врачей, но не смогу себя простить, если не буду стучать во все двери с зовом о помощи!! Знаю, что сейчас в Польше есть большое количество врачей из Беларуси... может кто-то может хоть чем-то быть полезен. Лиза не работала официально и сейчас не имеет  медицинской страховки ... знаю, что клиника может потребовать оплату... возможно кто-то имеет опыт или понимание правовых аспектов такого положения. К сожалению врачи дают не утешительный прогноз... и вероятно потребуется очень длительная реабилитация... Исходя из этого прошу финансовой поддержки, чтобы была возможность оперативно выполнять все-все что требуется для спасения моей любимой!


Очень прошу, тех кто верит в Бога, молитвенной поддержки! Нам очень нужно ЧУДО!!!

Заранее благодарен за любое участие!


Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.03.2024
  01.03.2024

  Trzymam kciuki za powrót do zdrowia!

 • Ochroniarz! - awatar

  Ochroniarz!

  01.03.2024
  01.03.2024

  Wracaj do zdrowia!!!!!

 • Edyta - awatar

  Edyta

  01.03.2024
  01.03.2024

  Powodzenia !

 • Kasia - awatar

  Kasia

  01.03.2024
  01.03.2024

  Powodzenia Kochani

 • Alina Asinskaya - awatar

  Alina Asinskaya

  01.03.2024
  01.03.2024

  Верю что Лиза очнется и будет счастлива рядом с таким человеком как ты, Данил. Всем сердцем жду хороших новостей.

551 021 zł  z 800 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 520 osób
Daniel Melnychuk - awatar

Daniel Melnychuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10 520

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Wierzymy w powrót Lizy do zdrowia - awatar
Wierzymy w powrót Lizy do zdrowia
10
Jan. - awatar
Jan.
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Tomasz - awatar
Tomasz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Agnieszka - awatar
Agnieszka
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij