Zbiórka Bucki życie w ciągłym bólu - zdjęcie główne

Bucki życie w ciągłym bólu

4 500 zł  z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby

Bucki … pies, który w swoim psim życiu doświadczył tylko bólu, cierpienia i bezdomności, nadszedł czas żeby odmienić życie Backiego!

Psiak trafił do schroniska z innego, likwidowanego ,,schroniska”. Na samym początku był bardzo nieufny, warczał na każdego kto próbował się zbliżyć. Dzięki pracy wolontariuszy psiak zaufał, otworzył się, pozwolił do siebie podejść i wyprowadzić się na pierwszy spacer… zobaczyliśmy wtedy w jakim stanie jest łapa Buckiego. Całkowicie zniekształcona, złamana i zrośnięta w tak nienaturalny sposób, że samo oglądanie jej sprawiało ból.Bucki został zabrany do ortopedy i chirurga aby dowiedzieć się co możemy zrobić z łapą. Zostało wykonane zdjęcia RTG oraz badania z zakresu ruchu i bolesności. OPIS BADANIA: Pies ma uraz prawej kończyny miedniczej - widoczne złamanie stawu skokowego, chodzi na kości piszczelowej - na kikucie. Wiemy, że łapa sprawia Buckiemu ogromny ból przy poruszaniu się i każdym dotyku, wiemy również, że możemy ją zoperować i uwolnić tym sam Buckie od bólu, a przede wszystkim dać mu szanse nowe życie! Bucki musi przejść operacje artrodezy stawu skokowego na płycie. Koszt takiej operacji szacowny jest na 4500 zł to ogromna kwota, ale wiemy, że z Wami uda nam się ją uzbierać i Bucki otrzyma nowe życie! Życie bez bólu oraz większe szanse na prawdziwy dom!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • MARIO - awatar

  MARIO

  16.09.2021
  16.09.2021

  🤞🐕

 • joanna22 - awatar

  joanna22

  15.09.2021
  15.09.2021

  💖💖💖

 • Joanna22 - awatar

  Joanna22

  09.09.2021
  09.09.2021

  💖💖💖

4 500 zł  z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby

Wpłaty: 52

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
770
Ania - awatar
Ania
10
Barbara Siwiec - awatar
Barbara Siwiec
200
Łukasz Siwiec - awatar
Łukasz Siwiec
100
Kewlys - awatar
Kewlys
300
Elżbieta - awatar
Elżbieta
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Liza - awatar
Liza
30
Renata Hebal - awatar
Renata Hebal
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij