Zbiórka Budowa Ośrodka Adopcyjnego - zdjęcie główne

Budowa Ośrodka Adopcyjnego

165 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Corde Canis - awatar

Corde Canis

Organizator zbiórki

Corde Canis i Dom dla Dobermana - Kim jesteśmy?

Zarówno Corde Canis, jak i Dom dla Dobermana to grupa osób prywatnych, która z własnych środków i pomocy darczyńców pomaga psiakom w typie ras: doberman, bernardyn, podhalan, labrador, owczarek środkowoazjatycki, owczarek kaukaski i w miarę możliwości innym psom w potrzebie.

Staramy się pomagać od ponad 2 lat. Dzięki naszej pracy i zaangażowaniu już kilkadziesiąt psów znalazło dobre domy. Psiaki często trafiają do nas chore, wychudzone, zaniedbane, z problemami socjalizacyjnymi. Lista piesków oczekujących na pomoc jest długa... :-( Cały czas dokładamy wszelkich starań aby móc poszerzyć naszą pomoc. Niestety sami nie damy rady...

Zdjęcie opisu zbiórki Budowa Ośrodka Adopcyjnego

Co już zrobiliśmy, a na co zbieramy środki?

Dysponujemy terenem o pow. 3000m2, pawilonem dla psiaków o pow 170m2 oraz pomieszczeniem, które chcemy przeznaczyć na "dobermani pokoik". Naszym marzeniem jest stworzyć bezpieczny Ośrodek Adopcyjny dla wielkopsów i dobermanów.

Przez ponad dwa lata modernizujemy wszystko na potrzeby psiaków. Wszelakie prace remontowo-budowlane wykonujemy sami, w każdym zakamarku tego miejsca jest kawałek naszego serca - a wszystko to dla nich - dla bezdomnych psiaków.

W pawilonie dla psiaków wymieniliśmy stare okna na PCV, podłączona jest kanalizacja, elektryczność, bieżąca woda. W większej części boksów posadzki wyłożone są antypoślizgowymi płytkami, ściany płytami OSB (które niestety gniją). Zaczęliśmy budowę mocnych, stalowych boksów celowo pod psiaki dużych gabarytów.

Dobermani pokoik ma powstać w pomieszczeniu wewnątrz domu mieszkalnego. Zrobiliśmy już wylewki, tynki na ścianach i konstrukcję pod boksy.

Wybieg dla psiaków został podzielony zagrodą z oflis, część ogrodzenia jest betonowa, część to siatka ogrodzeniowa.

POTRZEBUJEMY WASZEJ POMOCY!

Włożyliśmy w to miejsce ogrom pracy i prywatnych funduszy niestety to kropla w morzu potrzeb. Na ten moment skupiamy się na wyżywieniu podopiecznych, opłatach za media, leczeniu psiaków i bieżących naprawach. Nadchodzi wiosna i chcielibyśmy zacząć prace remontowo - wykończeniowe dlatego prosimy Was o pomoc. Zbieramy fundusze na zakup:

  • płytek ściennych
  • płytek podłogowych antypoślizgowych
  • stali - na budowę mocnych, bezpiecznych boksów
  • wszelkiego rodzaju farb
  • paneli ogrodzeniowych - na budowę osobnych wybiegów
  • materiału na wzmocnienie i uszczelnienie ogrodzenia

Za każdą nawet najmniejszą pomoc będziemy bardzo wdzięczni, każda podarowana złotówka przyczyni się do poprawy warunków naszym podopiecznym.

Zdjęcie opisu zbiórki Budowa Ośrodka Adopcyjnego

Jak jeszcze możesz nam pomóc?

Jeśli nie możesz wesprzeć finansowo naszej inicjatywy pomyśl przez chwilę - może masz rzeczy, które dla Ciebie są zbędne a naszym podopiecznym mogą jeszcze posłużyć. Chętnie przyjmiemy:

  • koce, kołdry
  • suchą karmę
  • suplementy dla psów
  • materiały budowlane nadające się do ponownego użycia

 Możesz się z nami skontaktować za pośrednictwem portalu zbiórkowego lub Facebooka.

Zdjęcie opisu zbiórki Budowa Ośrodka AdopcyjnegoZdjęcie opisu zbiórki Budowa Ośrodka Adopcyjnego
165 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Corde Canis - awatar

Corde Canis

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Maria - awatar
Maria
100
Hanna - awatar
Hanna
50
agnieszka - awatar
agnieszka
5
Krystyna - awatar
Krystyna
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij