Zbiórka Zostań inwestorem zajezdni LEGO - miniaturka zdjęcia

Zostań inwestorem zajezdni LEGO Jak założyć taką zbiórkę?

Zostań inwestorem zajezdni LEGO

261 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Mateusz Wawrowski - awatar

Mateusz Wawrowski

Organizator zbiórki

Hej, nazywam się Mateusz Wawrowski i jestem pozytywnie zakręconym motorniczym z Poznania! Od ponad 10 lat realizuję swoje marzenia z dzieciństwa. 

Postanowiłem zrealizować właśnie jedno z moich marzeń! Zamierzam zbudować zajezdnię tramwajową dla moich modeli z klocków LEGO. Wybrałem jedną z trzech czynnych liniowo zajezdni tramwajowych w Poznaniu. Najbliższa mojemu sercu jest zajezdnia tramwajowa... WS3 Forteczna! To tu około 20 dni w miesiącu zaczynam bądź kończę pracę ;) I w tej zajezdni znajduje się najnowocześniejsza myjnia tramwajowa firmy SULTOF! 

Właśnie od tego obiektu rozpocznę realizację zajezdni tramwajowej Forteczna z klocków LEGO. Projekt myjni opublikowałem 15 lutego w swoich social-mediach. Na pewno będę chciał obniżyć koszty do kwoty minimalnej, ale jeżeli chcielibyście zostać inwestorami miniaturowej zajezdni tramwajowej WS3 Forteczna to polecam zajrzeć na stronę specjalnie utworzonej zbiórki w serwisie Pomagam.

Po tym etapie przyjdzie czas na budowę hali naprawczej, kanałów OC (obsługi codziennej), budynku ekspedycji wraz z działem szkoleń oraz oczywiście torów odstawczych. Na terenie zajezdni znajduje się też plac do nauki jazdy autobusami, który z pewnością wykonam ze względu na posiadane modele autobusów 😁

Pierwszy etap budowy miniaturowej zajezdni chciałbym zaprezentować na najbliższym miejskim evencie z okazji 50-lecia Kolejki Parkowej Maltanka w Poznaniu, a docelowo cały obiekt na wystawie "Poznań w miniaturze z klocków LEGO" w Historylandzie!

Spodziewam się, że mogą mnie przerosnąć koszty, ale budować będę ze spokojem. Żaden termin mnie nie goni 😄

To jak, pomożecie?!

Uwaga! 

Z okazji Dnia Dziecka mam dla Was prezenty! Każdy kto wesprze za dowolną kwotę budowę zajezdni tramwajowej WS3 Forteczna z klocków LEGO otrzyma wybraną przez siebie instrukcję!

Obecnie dostępne są m.in. instrukcje budowy tramwajów Konstal 105Na i Konstal 805Na w barwach polskich miast! Ze wszystkimi możecie zapoznać się w moim mini sklepie na facebook.com/mateusz.buduje 

Akcja promocyjna trwa bezterminowo 😉 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
261 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Mateusz Wawrowski - awatar

Mateusz Wawrowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Jacek Frąckowiak - awatar
Jacek Frąckowiak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Monika Jakubczak - awatar
Monika Jakubczak
10
Robin Felton - awatar
Robin Felton
20
Zoe Frąckowiak - awatar
Zoe Frąckowiak
15
Michał Orlicki - awatar
Michał Orlicki
50
Hubert Jankowiak - awatar
Hubert Jankowiak
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij