Zbiórka Nowe budy dla psiaków - zdjęcie główne

Nowe budy dla psiaków

5 526 zł  z 16 728 zł (Cel)
Wpłaciło 99 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Każdego dnia do schroniska trafiają zwierzeta w potrzebie. 

Prosimy o pomoc w zakupie nowych bud.

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Kościerzynie do sierpnia 2018 było prowadzone przez prywatnego przedsiębiorcę.
 Obecnie ośrodek dla skrzywdzonych zwierząt prowadzony jest przez Fundację Animalsi przy wsparciu OTOZ Animals. Od momentu przejęcia w schronisku zachodzą ogromne zmiany!                  
 Sukcesywnie likwidujemy wszystkie małe kojce, chcemy, aby przebywające w schronisku psiaki przebywały na dużych, przestronnych wybiegach. Wprowadzamy nowe zasady opieki, zakupujemy dobrej jakości karmę. Zatrudniamy dodatkowy personel, zapewniamy opiekę weterynaryjną na dobrym poziomie. Zakupujemy nowe budy.
I tutaj mamy ogromną prośbę do Was!


 W schronisku przebywa obecnie ponad 160 psiaków. Każdy z nich ma „dach nad głową”, ale wiele z bud wymaga odświeżenia. Część z nich jest po prostu stara i zniszczona. Bardzo nam zależy, aby psiaki miały chociaż namiastkę domu i mogły odpoczywać w komfortowych warunkach.

                  ( Nowe, ciepłe budy dla podopiecznych)

 Każdego dnia do schroniska trafiają zwierzęta porzucone, zagubione, niektóre ranne lub wymagające ratowania życia. Każdy z psiaków otrzymuje niezbędną pomoc weterynaryjną.
 Niejednokrotnie psiaki które trafiły do schroniska nie potrafią się odnaleźć w nowej rzeczywistości, starają się znaleźć swój kąt w którym mogą powoli odnaleźć się w nowej sytuacji.
  Wiele psiaków początkowo chowa się w budach, gdzie same ze sobą oswajają się z tym co je spotkało.
 Niestety wiele starych bud nie nadaje się już do używania przez zwierzaki, a wszystkie nowe mają kudłatych mieszkańców.
                ( Stare, przeciekające budy )

 Te które nadają się jeszcze do użytku remontujemy, ale i tak ich brakuje, szczególnie, że cały czas pojawiają się nowe czworonożne sierotki w potrzebie .

  (Nowe, podwójne budy, które chcemy zakupić)

Zwracamy się z prośbą o pomoc w zakupie kolejnych nowych, porządnych bud.
W 2018 roku zakupiliśmy 22 budy.
Pierwsza część bud dotarła już do schroniska, a nawet dzięki Państwa pomoc niektore z  nich został już pięknie pomalowane przez HelloArt.

( Część starych bud, które udało się wyremontować został pięknie pomalowana przez ekipę z Hello Art.) 

 
Zamówiliśmy jeszcze drugą niezbędna partię bud dla naszych podopiecznych. W miesiącach lenich przybyło do schroniska ponad 100 psiaków. Nowe domy znalazło 70 z nich. Zatem stado naszych podopiecznych powiększyło się o kolejne 30 psiaków, dlatego też musimy zakupić nowe budy.

 ( budy zakupione w 2018 roku)


Potrzebujemy dla naszych podopiecznych 20 pojedynczych i 8 podwójnych bud, które absolutnie MUSIMY kupić, że o zimie nie wspomnimy…
Koszt zakupu pojedynczej to 492 zł, a podwójnej 861 zł.
Łączny koszt to 16 728 zł

Prosimy pomóż nam zmienić wybiegi dla psiaków.
Wszystkim darczyńcom serdecznie z góry dziękujemy.
 BARDZO LICZYMY NA  PAŃSTWA  POMOC !!!                        

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
5 526 zł  z 16 728 zł (Cel)
Wpłaciło 99 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 99

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kamila - awatar
Kamila
200
Konrad - awatar
Konrad
500
Konrad - awatar
Konrad
1 000
Rafał Milewski - awatar
Rafał Milewski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Inka - awatar
Inka
20
Marcelina Kąkol - awatar
Marcelina Kąkol
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij