Zbiórka Nowe budy dla psiaków - zdjęcie główne

Nowe budy dla psiaków

5 526 zł  z 16 728 zł (Cel)
Wpłaciło 99 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Każdego dnia do schroniska trafiają zwierzeta w potrzebie. 

Prosimy o pomoc w zakupie nowych bud.

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Kościerzynie do sierpnia 2018 było prowadzone przez prywatnego przedsiębiorcę.
 Obecnie ośrodek dla skrzywdzonych zwierząt prowadzony jest przez Fundację Animalsi przy wsparciu OTOZ Animals. Od momentu przejęcia w schronisku zachodzą ogromne zmiany!                  
 Sukcesywnie likwidujemy wszystkie małe kojce, chcemy, aby przebywające w schronisku psiaki przebywały na dużych, przestronnych wybiegach. Wprowadzamy nowe zasady opieki, zakupujemy dobrej jakości karmę. Zatrudniamy dodatkowy personel, zapewniamy opiekę weterynaryjną na dobrym poziomie. Zakupujemy nowe budy.
I tutaj mamy ogromną prośbę do Was!


 W schronisku przebywa obecnie ponad 160 psiaków. Każdy z nich ma „dach nad głową”, ale wiele z bud wymaga odświeżenia. Część z nich jest po prostu stara i zniszczona. Bardzo nam zależy, aby psiaki miały chociaż namiastkę domu i mogły odpoczywać w komfortowych warunkach.

                  ( Nowe, ciepłe budy dla podopiecznych)

 Każdego dnia do schroniska trafiają zwierzęta porzucone, zagubione, niektóre ranne lub wymagające ratowania życia. Każdy z psiaków otrzymuje niezbędną pomoc weterynaryjną.
 Niejednokrotnie psiaki które trafiły do schroniska nie potrafią się odnaleźć w nowej rzeczywistości, starają się znaleźć swój kąt w którym mogą powoli odnaleźć się w nowej sytuacji.
  Wiele psiaków początkowo chowa się w budach, gdzie same ze sobą oswajają się z tym co je spotkało.
 Niestety wiele starych bud nie nadaje się już do używania przez zwierzaki, a wszystkie nowe mają kudłatych mieszkańców.
                ( Stare, przeciekające budy )

 Te które nadają się jeszcze do użytku remontujemy, ale i tak ich brakuje, szczególnie, że cały czas pojawiają się nowe czworonożne sierotki w potrzebie .

  (Nowe, podwójne budy, które chcemy zakupić)

Zwracamy się z prośbą o pomoc w zakupie kolejnych nowych, porządnych bud.
W 2018 roku zakupiliśmy 22 budy.
Pierwsza część bud dotarła już do schroniska, a nawet dzięki Państwa pomoc niektore z  nich został już pięknie pomalowane przez HelloArt.

( Część starych bud, które udało się wyremontować został pięknie pomalowana przez ekipę z Hello Art.) 

 
Zamówiliśmy jeszcze drugą niezbędna partię bud dla naszych podopiecznych. W miesiącach lenich przybyło do schroniska ponad 100 psiaków. Nowe domy znalazło 70 z nich. Zatem stado naszych podopiecznych powiększyło się o kolejne 30 psiaków, dlatego też musimy zakupić nowe budy.

 ( budy zakupione w 2018 roku)


Potrzebujemy dla naszych podopiecznych 20 pojedynczych i 8 podwójnych bud, które absolutnie MUSIMY kupić, że o zimie nie wspomnimy…
Koszt zakupu pojedynczej to 492 zł, a podwójnej 861 zł.
Łączny koszt to 16 728 zł

Prosimy pomóż nam zmienić wybiegi dla psiaków.
Wszystkim darczyńcom serdecznie z góry dziękujemy.
 BARDZO LICZYMY NA  PAŃSTWA  POMOC !!!                        

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
5 526 zł  z 16 728 zł (Cel)
Wpłaciło 99 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 99

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kamila - awatar
Kamila
200
Konrad - awatar
Konrad
500
Konrad - awatar
Konrad
1 000
Rafał Milewski - awatar
Rafał Milewski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Inka - awatar
Inka
20
Marcelina Kąkol - awatar
Marcelina Kąkol
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij