Zbiórka Nowe budy dla psiaków - miniaturka zdjęcia

Nowe budy dla psiaków

Zbiórka Nowe budy dla psiaków - zdjęcie główne

Nowe budy dla psiaków

5 516 zł z 16 728 zł (Cel)
Wpłaciło 98 osób
Wpłać teraz
 

Każdego dnia do schroniska trafiają zwierzeta w potrzebie. 

Prosimy o pomoc w zakupie nowych bud.

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Kościerzynie do sierpnia 2018 było prowadzone przez prywatnego przedsiębiorcę.
 Obecnie ośrodek dla skrzywdzonych zwierząt prowadzony jest przez Fundację Animalsi przy wsparciu OTOZ Animals. Od momentu przejęcia w schronisku zachodzą ogromne zmiany!                  
 Sukcesywnie likwidujemy wszystkie małe kojce, chcemy, aby przebywające w schronisku psiaki przebywały na dużych, przestronnych wybiegach. Wprowadzamy nowe zasady opieki, zakupujemy dobrej jakości karmę. Zatrudniamy dodatkowy personel, zapewniamy opiekę weterynaryjną na dobrym poziomie. Zakupujemy nowe budy.
I tutaj mamy ogromną prośbę do Was!


 W schronisku przebywa obecnie ponad 160 psiaków. Każdy z nich ma „dach nad głową”, ale wiele z bud wymaga odświeżenia. Część z nich jest po prostu stara i zniszczona. Bardzo nam zależy, aby psiaki miały chociaż namiastkę domu i mogły odpoczywać w komfortowych warunkach.

                  ( Nowe, ciepłe budy dla podopiecznych)

 Każdego dnia do schroniska trafiają zwierzęta porzucone, zagubione, niektóre ranne lub wymagające ratowania życia. Każdy z psiaków otrzymuje niezbędną pomoc weterynaryjną.
 Niejednokrotnie psiaki które trafiły do schroniska nie potrafią się odnaleźć w nowej rzeczywistości, starają się znaleźć swój kąt w którym mogą powoli odnaleźć się w nowej sytuacji.
  Wiele psiaków początkowo chowa się w budach, gdzie same ze sobą oswajają się z tym co je spotkało.
 Niestety wiele starych bud nie nadaje się już do używania przez zwierzaki, a wszystkie nowe mają kudłatych mieszkańców.
                ( Stare, przeciekające budy )

 Te które nadają się jeszcze do użytku remontujemy, ale i tak ich brakuje, szczególnie, że cały czas pojawiają się nowe czworonożne sierotki w potrzebie .

  (Nowe, podwójne budy, które chcemy zakupić)

Zwracamy się z prośbą o pomoc w zakupie kolejnych nowych, porządnych bud.
W 2018 roku zakupiliśmy 22 budy.
Pierwsza część bud dotarła już do schroniska, a nawet dzięki Państwa pomoc niektore z  nich został już pięknie pomalowane przez HelloArt.

( Część starych bud, które udało się wyremontować został pięknie pomalowana przez ekipę z Hello Art.) 

 
Zamówiliśmy jeszcze drugą niezbędna partię bud dla naszych podopiecznych. W miesiącach lenich przybyło do schroniska ponad 100 psiaków. Nowe domy znalazło 70 z nich. Zatem stado naszych podopiecznych powiększyło się o kolejne 30 psiaków, dlatego też musimy zakupić nowe budy.

 ( budy zakupione w 2018 roku)


Potrzebujemy dla naszych podopiecznych 20 pojedynczych i 8 podwójnych bud, które absolutnie MUSIMY kupić, że o zimie nie wspomnimy…
Koszt zakupu pojedynczej to 492 zł, a podwójnej 861 zł.
Łączny koszt to 16 728 zł

Prosimy pomóż nam zmienić wybiegi dla psiaków.
Wszystkim darczyńcom serdecznie z góry dziękujemy.
 BARDZO LICZYMY NA  PAŃSTWA  POMOC !!!                        

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
5 516 zł z 16 728 zł (Cel)
Wpłaciło 98 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 98

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kamila - awatar
Kamila
200
Konrad - awatar
Konrad
500
Konrad - awatar
Konrad
1 000
Rafał Milewski - awatar
Rafał Milewski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Inka - awatar
Inka
20
Marcelina Kąkol - awatar
Marcelina Kąkol
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Frodo z rodziną - awatar
Frodo z rodziną
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij