Zbiórka Karma dla bezdomnych kotów - zdjęcie główne

Karma dla bezdomnych kotów

540 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Kasia Banaś - awatar

Kasia Banaś

Organizator zbiórki

Nasza organizacja TOWARZYSTWO OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI  ratuje zwierzęta z całej Polski.


Nasz oddział w Bytomiu organizuje zbiórkę pieniędzy na zakup karm dla bezdomnych zwierząt w szczególności kotów.


Dokarmiamy koty z całego Bytomia. 

Wsypujemy do miseczek suchy pokarm A w miarę możliwości dzielimy również mokrą karmą. Koty muszą jeść codziennie, te inteligentne zwierzęta wiedza o której zjawi się wolontariusz z pokarmem. Czekają cierpliwie w swoim miejscu...w piwnicy.. w bramie ...na podwórku...

Z powodu poczynań człowieka, kotów przybywa... bezdomnych...niektóre nie potrafią zjeść tego co kupujemy, bo kiedyś miały lepszy, smaczniejsze, droższy pokarm. wtedy musimy kupić taka karmę.. 

Pieniędzy nam ubywa za to zwierząt przybywa. 

Bez waszej pomocy koty będą czekać a miski będą puste. 

Czasem wystarczy 2 zł A możemy już kupić puszkę dla kota. 

Pomóżcie Nam abyśmy mogli pomagać im. 

Nie pozwólmy zaznać głodu . Koty nas potrzebują. 

 .  .  .  .  .  .   DZIĘKUJEMY..........

540 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Kasia Banaś - awatar

Kasia Banaś

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Bingo - awatar
Bingo
20
Emi Mirra - awatar
Emi Mirra
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Emirra - awatar
Emirra
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jola - awatar
Jola
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Aneta Bylczynska - awatar
Aneta Bylczynska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij