Zbiórka Naprawa Serwera - zdjęcie główne

Naprawa Serwera

2 430 zł z 2 400 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Sophie Libera - awatar

Sophie Libera

Organizator zbiórki

Cześć :-) na co dzień jestem studentką psychologii, 24/7 jestem kociarą. Jest kilka minut po północy, minęły 2 godziny odkąd Serwer trafił do kliniki weterynaryjnej. Od tamtego momentu myślę, jak  sfinansować leczenie ukochanego czworonoga. 

Serwer o własnych siłach wrócił do domu, jest kotem wychodzącym przez co szczęśliwym ale również narażonym na liczne niebezpieczeństwa. Dziś wykorzystał jedno ze swoich żyć, jest w dobrych rękach, podane zostały leki uśmierzające ból, kot jest dogrzewany i podawany jest mu tlen. Na ten moment wiadomo, że ma złamaną jedną z kości prawej kończyny tylnej. Nie wiadomo co z miednicą i czy pęcherz nie został uszkodzony w wyniku złamania. Nie wiadomo czy kot został potrącony, czy skądś spadł, czy ktoś go kopnął... tego już się nie dowiemy. Znane są natomiast przybliżone koszty leczenia, przekraczające mój studencki budżet.

W imieniu swoim i Serwera, proszę Was o wsparcie <3 

Aktualizacje


 • Sophie Libera - awatar

  Sophie Libera

  23.05.18
  23.05.18

  Od ostatniego RTG i decyzji chirurga Krzysztofa Kamińskiego o zdjęciu "wieszaka" minął tydzień. Odkąd minęły skutki narkozy, Serwer ma się dobrze. Nie stosuje się raczej do instrukcji lekarza o ograniczeniu ruchu, mam jednak wrażenie że zmądrzał :-D i jest ostrożniejszy. Cóż czekają nas ostatnie odwiedziny w Klinice i na tym to doświadczenie powinno się zakończyć. Nic już nie będzie takie samo (chociaż liczę, że sierść odrośnie przed zimą), Serwer już zawsze pikał na bramkach na lotnisku ;-) Niesamowici Jesteście! Bardzo dziękujeMy - Serwer & Zosia

  Zdjęcie aktualizacji 15 478

Komentarze


 • Przyjaciel - awatar

  Przyjaciel

  16.03.18
  16.03.18

  To że będzie wszystko dobrze jest pewne, więc życzę szybkiego powrotu do normy!

 • T.C. - awatar

  T.C.

  15.03.18
  15.03.18

  Good luck.

2 430 zł z 2 400 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Sophie Libera - awatar

Sophie Libera

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 40

Małgorzata Jaraczewska - awatar
Małgorzata Jaraczewska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Zuza Zwolińska - awatar
Zuza Zwolińska
20
Kamila - awatar
Kamila
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Beata Ciesielska - awatar
Beata Ciesielska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
elceee - awatar
elceee
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij