Zbiórka Portal https//bzz24mobile.pl - zdjęcie główne

Portal https//bzz24mobile.pl

1 100 zł  z 1 700 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Adam Kaźmierczak - awatar

Adam Kaźmierczak

Organizator zbiórki

Szczęść Boże,

Mam na imię Adam i zbieram środki na utrzymanie i rozwijanie strony https://bzz24.pl/  poprzez budowę od podstaw Portalu "Święci Patroni Chorych modlitwa, litania, nowenna, koronka" pod adresem https://bzz24mobile.pl/  dla urządzeń mobilnych.

Jeśli treści na mojej stronie lub Portalu się Tobie podobają lub zaciekawiły Ciebie i chciałbyś wesprzeć ich dalszy rozwój proszę o drobne dobrowolne wsparcie finansowe.
Jeśli udzielisz mi Twojego bezcennego wsparcia finansowego w tym projekcie umieszczę Twoje Imię i Nazwisko w Wielkiej Księdze Budowniczych Portalu! Każda złotówka się bardzo liczy! 

Dla wpłat od 100zł wzwyż zamówię dla Ofiarodawcy uroczyste Misyjne Msze Święte Wieczyste (zbiorowe) odprawiane siedem razy dziennie, za życia i po śmierci Ofiarodawcy aż do skończenia świata lub upadku zakonu. Na stronie Portalu zamieszczę Pamiątkowy Obrazek z tego wydarzenia! 
(niestety nie ma wpisów zbiorowych, jedna wpłata to jeden wpis Osoby z Imienia i Nazwiska o ile będzie Pani/Pan miała/miał takie życzenie)

Jeśli z jakiś względów nie może Pan/Pani pomóc mi finansowo ale znane są Państwu modlitwy do Świętych z spisu na stronie https://bzz24mobile.pl/spis-swietych-alfabetycznie  oznaczone kolorem pomarańczowym proszę o przysłanie mi ich na e-mail: [email protected]
Proszę Panią/Pana również o udostępnianie tej zbiórki w sieci!

Życzę Pani/Panu miłej lektury i bardzo owocnej modlitwy!

Serdecznie pozdrawiam

"Bóg zawsze zwycięża!"
Adam Kaźmierczak

P.S.

Teraz zbieram środki finansowe na budowę i utrzymanie Portalu "Święci Patroni Chorych modlitwa, litania, nowenna, koronka" pod adresem https://bzz24mobile.pl/  Będzie to portal specjalnie dostosowany dla urządzeń mobilnych! Bardzo proszę o pomoc i udział w tym Naszym wspólnym Projekcie!

"Bóg zawsze zwycięża!"
Adam Kaźmierczak

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 100 zł  z 1 700 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Adam Kaźmierczak - awatar

Adam Kaźmierczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij