Zbiórka Portal https//bzz24.pl - zdjęcie główne

Portal https//bzz24.pl

1 540 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Adam Kaźmierczak - awatar

Adam Kaźmierczak

Organizator zbiórki

Szczęść Boże,

Mam na imię Adam i zbieram środki na utrzymanie i rozwijanie strony https://bzz24.pl/  poprzez budowę od podstaw Portalu "Święci Patroni Chorych modlitwa, litania, nowenna, koronka" którego celem jest pomagać chorym duchowo, fizycznie i psychiczne! 

Jeśli treści na mojej stronie lub Portalu się Tobie podobają lub zaciekawiły Ciebie i chciałbyś wesprzeć ich dalszy rozwój proszę o dobrowolne wsparcie finansowe.
Jeśli udzielisz mi Twojego bezcennego wsparcia finansowego w tym projekcie umieszczę Twoje Imię i Nazwisko w Wielkiej Księdze Budowniczych Portalu! Każda złotówka się bardzo liczy! 

Dla wpłat od 100zł wzwyż zamówię dla Ofiarodawcy uroczyste Misyjne Msze Święte Wieczyste (zbiorowe) odprawiane siedem razy dziennie, za życia i po śmierci Ofiarodawcy aż do skończenia świata lub upadku zakonu. Na stronie Portalu zamieszczę Pamiątkowy Obrazek z tego wydarzenia! 
(wtedy proszę o podanie Imienia i nazwiska z dopiskiem Msza. Niestety nie ma wpisów zbiorowych, jedna wpłata to jeden wpis Osoby z Imienia i Nazwiska o ile będzie Pani/Pan miała/miał takie życzenie)

Jeśli z jakiś względów nie może Pan/Pani pomóc mi finansowo ale znane są Państwu modlitwy do Świętych z spisu na stronie https://bzz24.pl/spis-swietych-wedlug-chorob  oznaczone kolorem pomarańczowym proszę o przysłanie mi ich na e-mail: [email protected]
Bardzo serdecznie proszę Panią/Pana również o udostępnianie tej zbiórki na FB w sieci, i gdzie tylko się da!

Życzę Pani/Panu miłej lektury i bardzo owocnej modlitwy!

"Bóg zawsze zwycięża!"
Adam Kaźmierczak

Aktualizacje


 • Adam Kaźmierczak - awatar

  Adam Kaźmierczak

  04.06.2023
  04.06.2023

  Szanowny Panie Adamie! To prawdziwy zaszczyt ze zgodził się Pan zostać Ojcem Chrzestnym Portalu bzz24mobile.pl, z prawdziwą radością pisze do Pana, iż udało mi się m. in. dzięki Panu pozyskać fundusz na zakup stu Biblii i różańców dla osadzonych w Areszcie Śledczym. Z wyrazami szacunku i pozdrowieniami Adam Kaźmierczak

  Zdjęcie aktualizacji 121 997

1 540 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Adam Kaźmierczak - awatar

Adam Kaźmierczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Bogusława Olekszak - awatar
Bogusława Olekszak
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Adam Kozakiewicz - awatar
Adam Kozakiewicz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij