Zbiórka Wóz bojowy dla OSP Rząsiny - zdjęcie główne

Wóz bojowy dla OSP Rząsiny

1 901 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Kinga Torba - awatar

Kinga Torba

Organizator zbiórki

Jesteśmy jednostką, która prężnie działa od ponad 70 lat. Aktualnie posiadamy wóz bojowy- Star 244, na przestrzeni lat jego stan znacznie się pogorszył i nie jest Nam wstanie służyć dalej, tak abyśmy mogli bezpiecznie i zawsze do Was dotrzeć gdy potrzebujecie pomocy. Niestety naprawa przekracza wartość pojazdu, dlatego zdecydowaliśmy się na wymianę. 


Wymiana wozu pozwoli Nam szybciej i bezproblemowo dotrzeć do rożnego rodzaju zdarzeń, w których ratujemy Wasze dobytku,zwalczany skutki anomalii pogodowych a przede wszystkim niesiemy pomoc innym.


Każdego kto chciałby wspomóc Naszą zbiórkę zachęcamy!


Mamy ogromną nadzieje, że wspólnymi siłami uda się!

1 901 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Kinga Torba - awatar

Kinga Torba

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Paweł Sokołowski - awatar
Paweł Sokołowski
100
Janina Czajkowska - awatar
Janina Czajkowska
100
Damian Jozwiak - awatar
Damian Jozwiak
100
Roman Jozwiak - awatar
Roman Jozwiak
200
Alicja Jóźwiak - awatar
Alicja Jóźwiak
50
Ryszard Słonina - awatar
Ryszard Słonina
200
Radosław Słonina - awatar
Radosław Słonina
100
Maja&Natan - awatar
Maja&Natan
50
Stanisław Jóźwiak - awatar
Stanisław Jóźwiak
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij