Zbiórka Szkoła - czy to tylko marzenie - miniaturka zdjęcia

Szkoła - czy to tylko marzenie

Szkoła - czy to tylko marzenie

2 172 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 46 osób
Wpłać teraz
 
Małgorzata Augustyniak - awatar

Małgorzata Augustyniak

Organizator zbiórki

Nazywam się Małgorzata Augustyniak. Jestem nauczycielką w Szkole Podstawowej w Lesznie Górnym. Najprościej mówiąc , lubię pomagać! Jednak nie będę skupiać się tu na sobie. W grudniu 2019 roku podjęłam współpracę z Panią Anną Hora Lis; Autorką Humanitarnego Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego: "Face to Face With The World". Organizacja ta pomaga dzieciom z Afryki, Azji i Bliskiego Wschodu. Jestem zaszczycona, że mogę znaleźć się w gronie osób, które z empatią, ale i niesamowitą radością dają pomoc. Chcę, aby dzieci z sierocińca w Ugandzie, które prowadzi Pan Pius Mugisa w Kagadi mogły w tym roku iść zwyczajnie do szkoły. Pragnę Mu pomóc, a On na tę pomoc naprawdę czeka!

Powiedziałam "zwyczajnie", ponieważ to u nas w Polsce tak działa. Natomiast tam chodzenie do szkoły to dla dzieci jedno z najwspanialszych i najpiękniejszych marzeń w życiu! To dzieci, które nie mają rodziców i niejednokrotnie zostało uratowane im życie! One chcą po prostu żyć, cieszyć się i uczyć!

Mam nadzieję, że los tych dzieci dotknął Twoje dobre serce. Najdrobniejsza pomoc materialna daje naprawdę wielkie możliwości. Około 20 dzieci, które nie mają rodziców, bądź matek on-line dzięki Tobie będą mogły pójść w tym roku do szkoły i otrzymają mundurek. 

Każdy z nas wie, jak bardzo dzieci potrafią być wdzięczne za ofiarowany im prezent. Razem dokonamy cudu i pomożemy spełnić marzenie dzieci. Szkoła - to nie tylko marzenie?!...

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Kamil Rodak - awatar

    Kamil Rodak

    02.02.20
    02.02.20

    Powinno byc wiecej takich osob.

2 172 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 46 osób
Wpłać teraz
 
Małgorzata Augustyniak - awatar

Małgorzata Augustyniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 46

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Helena Borsuk - awatar
Helena Borsuk
20
Małgorzata Urbaniak - awatar
Małgorzata Urbaniak
50
Paweł Chełski - awatar
Paweł Chełski
50
Alicja Wolska - awatar
Alicja Wolska
10
Artur Przysiężny - awatar
Artur Przysiężny
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Wioletta Rusin - awatar
Wioletta Rusin
66
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij