Zbiórka Paczki Świąteczne dla Dps Rudzka - zdjęcie główne

Paczki Świąteczne dla Dps Rudzka

91 779 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 760 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Sonia Bzikowska - awatar

Sonia Bzikowska

Organizator zbiórki

Cześć nazywam się Sonia :) 

Kiedy koleżanka udostępniła post u siebie na FB z listami do Świętego Mikołaja podopiecznych z Dps-u w Łodzi przy ul Rudzkiej, czytając je zrobiło mi się bardzo przykro , wtedy zdalam sobie sprawę z tego jakie drogiazgi marzą się ludziom starszym niekiedy samotnym.  Jedni marzą o kosmetykach inni o słodyczach, ubraniach. W większości przypadków są to tak naprawdę rzeczy które Nam wydają się przyziemne i drobne. 

Zastanawiałam się jak pomoc wszystkim niestety nie jestem w stanie zrobic sama tylu paczek, a chciałabym aby każdy dostał to o czym marzy w liście. 

Postanowiłam zorganizować tą zbiórkę i wraz z kilkoma chętnymi osobiście kupiłabym wszystkie prezenty i zawiozła dnia 6 grudnia do Dpsu na ulicy Rudzkiej. 

Wszystkie prezenty udokumentuje na stronie Dpsu jak również rozliczę się z tej zbiórki. Jeśli zostaną jakieś pieniążki wspólnie podejmiemy decyzję czy przeznaczymy je na Dps w gotówce czy zakupimy jeszcze inne słodycze owoce kawy herbaty itp dla podopiecznych :) zapraszam do wpłat i proszę o udostępnienie zbiórki. 

RAZEM MOŻEMY WIELE 

Dajmy chodź trochę uśmiechu seniorom 


WCZORAJ PŁAKAŁAM CZYTAJĄC LISTY PODOPIECZNYCH DPS-U, A DZISIAJ MAM ŁZY W OCZACH JAK SPRAWDZAM CO TU SIĘ DZIEJE.
JEST NAS DUŻO A BĘDZIE JESZCZE WIĘCEJ. DZWONIŁY DZISIAJ DO MNIE PANIE Z TELEWIZJI I RADIA BĘDĄ ROBIŁY MATERIAŁ O ZBIORCE 😀😀

JESTEM TAKA SZCZESLIWA 😀
SA LUDZIE O DOBRYM SERCU I WY JESTEŚCIE TEGO PRZYKŁADEM DZIĘKUJĘ WAM BARDZO!!! 🥰🥰🥰

SPRAWIMY ZE TE SWIETA BEDA NIE ZAPOMNIANE

ZBIÓRKA TA JEST MOJĄ INICJATYWA W ŻADEN SPOSÓB NIE ZWIĄZANA Z ŻADNĄ FUNDACJA


Aktualizacje


 • Sonia Bzikowska - awatar

  Sonia Bzikowska

  12.12.2020
  12.12.2020

  Poza prezentami dla seniorów, udało się kupić trochę sprzętu dzięki któremu na codzień będzie się lepiej i miłej funkcjonowało podopiecznym 💙💛💙💚❤️ Zastawiam się nad pomaganiem podopiecznym w Dps nie tylko na święta ale i cały rok. I nie tylko jednemu Dps-owi ale również innym. Co o tym myslicie? Piszcie wiadomosci ❤️

  Zdjęcie aktualizacji 59 741

Komentarze


 • Ania Thomas - awatar

  Ania Thomas

  20.11.2020
  20.11.2020

  Wesołych Świąt!

 • Lidia - awatar

  Lidia

  19.11.2020
  19.11.2020

  Wesolych Swiat kochani💐🌹😘♥️

 • Małgorzata - awatar

  Małgorzata

  19.11.2020
  19.11.2020

  ❤️

 • K. W. - awatar

  K. W.

  19.11.2020
  19.11.2020

  🎅🏼❤️

 • Anita - awatar

  Anita

  19.11.2020
  19.11.2020

  Takie historie otwierają oczy i zaczyna się doceniać to co się ma.

91 779 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 760 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Sonia Bzikowska - awatar

Sonia Bzikowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2 760

Monika - awatar
Monika
55
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
KAEL - awatar
KAEL
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Aneta Skorupa - awatar
Aneta Skorupa
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij