Zbiórka Dla dzisiejszych RYCERZY - zdjęcie główne

Dla dzisiejszych RYCERZY

5 925 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 71 osób
Michał Sporoń - awatar

Michał Sporoń

Organizator zbiórki

BOHATEROWIE DNIA DZISIEJSZEGO !!!

W średniowieczu mieliśmy rycerzy, którzy byli mężni i przestrzegali zasad etosu.

Obecne chwile mają swoich NOWYCH RYCERZY, którzy w trudnych czasach epidemii koronawirusa dbają o nasze zdrowie i życie.

Tarnogórskie Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku chce wesprzeć lekarzy oraz personel medyczny naszego Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego im.B.Hagera w Tarnowskich Górach. 

Chcemy uzbroić w pełen rynsztunek naszych NOWYCH RYCERZY-LEKARZY.

Chcemy wyposażyć w pełen bezpieczny ekwipunek ratowniczy 5 OSÓB.

Przy zmieniających się szybko cenach na rynku- potrzebujemy szybkiego wsparcia. Chcemy, jak najszybciej, podarować sprzęt szpitalowi.

O CO PROSIMY, wszystkich Ludzi Dobrej Woli ?

Komplet ratowniczy będzie składał się kombinezonu, profesjonalnej maski, przyłbicy lekarskiej.

KAŻDA , nawet najmniejsza WPŁATA, wesprze ten szczytny cel i pokaże, że wspieramy sercem BOHATERÓW DZISIEJSZYCH CZASÓW !!!

Prosimy o wsparcie - Zarząd Stowarzyszenia, Studenci oraz Słuchacze.

5 925 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 71 osób
Michał Sporoń - awatar

Michał Sporoń

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 71

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
HeBS - awatar
HeBS
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Lucyna - awatar
Lucyna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
dana - awatar
dana
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij