Zbiórka Rehabilitacja oraz łuski - zdjęcie główne

Rehabilitacja oraz łuski

3 035 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Ewelina Egiert - awatar

Ewelina Egiert

Organizator zbiórki

    Jestem mamą tej wspaniałej księżniczki o imieniu MARIA. Urodziła się 16 lat temu jako wczesniak. Zdiagnozowano u Marysi MPD, niedowład kończyn dolnych (stopy końsko-szpotawe). Po wielu badaniach okazało się również że Marysia ma wodniaki podtwardówkowe które trzeba było zoperować. Niestety, po operacji w wyniku komplikacji ujawniła się padaczka (lekooporna). Marysia jest dzieckiem z głebokim upośledzeniem umysłowym nie mówi, natomiast po operacji stóp i cieżkiej rehabilitacji,pionizacji zaczeła stać i robić powolne postępy w chodzeniu.

       Marysia porusza się na wózku inwalidzkim który ja obsługuję. Aby usprawnic naukę chodzenia córki potrzebna jest rehabilitacja oraz łuski które ułatwią prawidłowo utrzymać stopy oraz chodzenie.


  Dotychczasowa rehabilitacja przyniosła bardzo duże efekty. Marysia z pomocą potrafi stać oraz z moją pomocą przejść parę kroków. Aby utrzymać ją w takim stanie, musi codziennie kontynuować rehabilitacje.

  Niestety przerasta to moje możliwośći finansowe, gdyż aby zapewnic należytą opiekę mojej córce, nie mogę podjąć żadnej pracy zawodowej. Utrzymujemy się z córką ze świadczeń.W związku z tym bardzo prosimy o pomoc, każda przekazana złotówka to mały krok do jej i mojego zwycięstwa, sukcesu.

    Same nie damy rady! A z Wami możemy wszystko.

                         DZIĘKUJEMY!!!                                          PROSIMY O POMOC.

 


Aktualizacje


 • Ewelina Egiert - awatar

  Ewelina Egiert

  09.02.2017
  09.02.2017

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  Zdjęcie aktualizacji 2 819

3 035 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Ewelina Egiert - awatar

Ewelina Egiert

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 21

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Krzysia - awatar
Krzysia
50
Krzysia - awatar
Krzysia
50
Justyna Klejna - awatar
Justyna Klejna
50
Olga Kazanowska - awatar
Olga Kazanowska
100
Weronika Szyszka - awatar
Weronika Szyszka
5
Aleksandra Szczęsna - awatar
Aleksandra Szczęsna
19
Aleksandra Szczęsna - awatar
Aleksandra Szczęsna
10
Iza Bazarewska - awatar
Iza Bazarewska
24
Krzysia - awatar
Krzysia
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij