Turnus Rehabilitacyjny Nadiuszki

7 770 zł  z 7 500 zł (Cel)
Wpłaciło 117 osób
Małgorzata Gierasimowska - awatar

Małgorzata Gierasimowska

Organizator zbiórki

Nadia urodziła sie w 27 tyg. W swoim krótkim życiu przeszła 4 operacje ( w tym dwie głowy). Przeżyła wylew IV stopnia ( najgorszy z możliwych). Lekarze zdiagnozowali również : wodogłowie pokrwotoczne, niedowidzenie obuoczne, uszkodzenie nerwu wzrokowego w znacznym stopniu, dysgenezje ciała modzelowatego, wadę tylnego dołu czaszki, uszkodzenie robaka móżdżku, wzmożone napięcie mięśniowe, niedowład lewostronny, epilepsję lekooporną.  Lekarze nie dawali szans. Mówili, że nie przeżyje, a jeśli jej się uda, będzie dzieckiem leżącym. Ona jednak się nie poddaje. Każdego dnia walczy o swoją sprawność, pokonując kolejne trudności. Obecnie Nadia ma trzy lata. Dzięki codziennej rehabilitacji i Państwa pomocy w 2017 roku, Nadia poczyniła bardzo duże postępy w rozwoju. Dziś samodzielnie siada, przemieszcza się na pupie, próbuje przyjąć pozycję czworaczą, wykształciła prawidłowy odruch kroczenia. Zakupiliśmy również kombinezon TheraThogs, który wspomaga rehabilitację oraz kombienzon Upsee, umożliwiający przyjęcie pozycji pionowej oraz kroczenie. Bez Waszej pomocy nie byłoby to możliwe. Nadia jeszcze  nie chodzi, choć każdego dnia bardzo się stara utrzymać w pozycji pionowej, niestety jej lewa nóżka jest jeszcze za słaba, dodatkowym problemem jest niedowład lewostronny. Naszym marzeniem jest, żeby mogła postawić swój pierwszy samodzielny krok, ale żeby tak się stało potrzebna jest kosztowna i intensywna rehabilitacja. Kochani, bardzo potrzebujemy Waszego wsparcia. Liczy się każda złotówka, każdy grosz. Kwota 7500 zł, zostanie w całości przeznaczona na intensywny 9 dniowy turnus rehabilitacyjny który odbędzie się w Lidzbarku Warmińskim. Zajęcia w ramach turnusu to :

 • Tem­pra­na®
 • To­uch and Th­ri­ve®
 • Do­tyk dla Zdro­wia
 • Neu­ro­lo­go­pe­dia
 • Me­to­da Bo­we­na – Bow­te­ch®
 • Pa­do­van
 • Lo­go­pe­dia
 • Za­ję­cia edu­ka­cyj­ne (wg róż­nych au­to­rów, m.in. Grusz­czyk – Kol­czyń­skiej i Zie­liń­skiej)
 • Oste­opa­tia
 • Mi­kro­po­la­ry­za­cja wg prof A. She­lia­ki­na ®
 • neu­ro­funk­cjo­nal­na re­ha­bi­li­ta­cja ( FLK)
 • Aqu­ate­ra­pia wg Hal­l­wick i Wat­su
 • re­ha­bi­li­ta­cja ru­cho­wa
 • PNF
 • Fel­den­kra­is
 • Fa­scial Di­stor­tion Mo­del – FDM®
 • NDT Bo­bath
 • In­te­gra­cja Sen­so­rycz­na
 • Te­ra­pia rę­ki
 • Zin­te­gro­wa­na Te­ra­pia Tak­tyl­na
 • Neu­ro­-o­dru­chy twa­rzy wg Lo­ne So­ren­sen,
 • To­ma­tis ®
 • Ko­rek­cja tka­nek mięk­kich krę­go­słu­pa                                                                                                        

Wierzymy, że z Waszą pomocą, uda się zrealizować marzenia i Nadia bedzie mogła poznawac świat, chodząc na własnych nóżkach. Za każdą pomoc z całego serca dziękujemy. Więcej o Nadii możecie poczytać na stronie : https://www.facebook.com/gierasimowska/

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Małgorzata Dudziak - awatar

  Małgorzata Dudziak

  17.05.2017
  17.05.2017

  Powodzenia Słoneczko 😘 Trzymam mocno kciuki! Przesyłam dużo siły i uśmiechu 😉

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.05.2017
  11.05.2017

  Bzy - olej na płótnie, 50x60, szpachla autorstwa pani Anny Rutkiewicz.

  • Małgorzata Gierasimowska - awatar

   Małgorzata Gierasimowska - Organizator zbiórki

   16.05.2017
   16.05.2017

   Serdecznie dziękujemy za serce okazane Nadii :-)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.05.2017
  11.05.2017

  Adiku.pl gryzaki zwierzaki - renifery! Gryzak na kolorowym sznureczku ucieszy każdego ząbkującego brzdąca :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.05.2017
  11.05.2017

  Album papierowy, harmonijka, na 8 zdjęć formatu 15/21 wykonany przez panią Monika Giżyńska.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.05.2017
  11.05.2017

  "Łąka" - abstrakcja na szkle autorstwa pani Bożeny Szpaczyńskiej.

7 770 zł  z 7 500 zł (Cel)
Wpłaciło 117 osób
Małgorzata Gierasimowska - awatar

Małgorzata Gierasimowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 117

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Beata - awatar
Beata
25
Małgorzata Dudziak - awatar
Małgorzata Dudziak
30
Magdalena Kochanska - awatar
Magdalena Kochanska
90
Agnieszka Jankowska- 5 licytacji - awatar
Agnieszka Jankowska- 5 licytacji
300
Paulina Firlit- koronka glamour - awatar
Paulina Firlit- koronka glamour
350
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Joanna Grochowska - awatar
Joanna Grochowska
20
ChustyOlsztyn brukselki ;) - awatar
ChustyOlsztyn brukselki ;)
565

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij