Zbiórka Przychodnia w CANOA - miniaturka zdjęcia

Przychodnia w CANOA

Zbiórka Przychodnia w CANOA - zdjęcie główne

Przychodnia w CANOA

4 942 zł z 220 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać teraz
 

Canoa to miejscowość na wybrzeżu w zachodniej części Ekwadoru, która w 2016 roku bardzo ucierpiała wskutek trzęsienia ziemi. Franciszkanie z Prowincji św. Maksymiliana Marii Kolbego, którzy prowadzą misje w tym dalekim kraju od ponad 24 lat, zdecydowali się wybudować przychodnię dla miejscowej ludności.

Choć minęły dwa lata od tragedii, ludzie żyją tam w warunkach lęku, epidemii i różnego rodzaju infekcji. Wszyscy mieszkańcy potrzebują pomocy i podstawowych badań klinicznych.

Zadaniem przychodni będzie świadczenie opieki zdrowotnej integracyjnej z leczeniem zapobiegawczym dla osób poszkodowanych podczas ostatnich trzęsień ziemi. 

Celem jest poprawa zdrowia nie tylko ludzi dorosłych, ale przede wszystkim dzieci, które chronicznie chorują na brak dożywienia i są bardziej podatne na występujące epidemie, a co za tym idzie występuje u nich duży procent śmiertelności

Stała kontrola zdrowia przy pomocy regularnych badań krwi i innych badań oraz bezpośrednia opieka lekarzy - specjalistów pomoże  zapobiec poważnym powikłaniom zdrowotnym.

Zbiórkę prowadzi:

Franciszkański Sekretariat Misyjny w Gdyni http://www.sekretariatmisyjny.pl/


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
4 942 zł z 220 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 31

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jan Falkowski - awatar
Jan Falkowski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Michal i Małgorzata - awatar
Michal i Małgorzata
200
Monika - awatar
Monika
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Jakub Pawlikowski - awatar
Jakub Pawlikowski
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij