Zbiórka Leczenie Dr LilianyKwiatkowskiej - zdjęcie główne

Leczenie Dr LilianyKwiatkowskiej

11 015 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 122 osoby
Bartłomiej Siepsiak - awatar

Bartłomiej Siepsiak

Organizator zbiórki

Od wielu lat Dr Liliana Kwiatkowska pomagała nam wszystkim. Aktywna, wysportowana, z uśmiechem na na ustach leczyła swoich pacjentów. Teraz sama potrzebuje pomocy. W lutym 2017 r. zdiagnozowano u niej nieuleczaną chorobę: Stwardnienie Zanikowe Boczne. Choroba prowadzi w krótkim czasie do całkowitego paraliżu wszystkim mięśni w całym ciele. 

Jedyną szansą na zatrzymanie lub chociaż spowolnienie postępów choroby jest kuracja komórkami macierzystymi oraz sprowadzenie z USA niedawno opracowanego leku GM604. Lek jest potwornie drogi, jedna dawka kosztuje ok. 90 tys. Dolarów Potrzebne są co najmniej dwie. Czasu jest nie wiele, objawów już występujących nie da się cofnąć, można tylko próbować zatrzymać postęp choroby.

Ja nie zostawię Liliany samej, więc tym samym proszę Was o pomoc dla naszej kochanej Pani Doktor!Nie pozwólmy jej umrzeć w ten sposób!

Liczy się jak zawsze każda złotówka. Wszystkie wpłacone pieniądze trafią do Pani Liliany. 


Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.04.2017
  11.04.2017

  Oby się udało! Życzę bardzo dużo siły i ludzkiej życzliwości.

  • Bartłomiej Siepsiak - awatar

   Bartłomiej Siepsiak - Organizator zbiórki

   08.11.2017
   08.11.2017

   Dziękujemy :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.03.2017
  27.03.2017

  Wierzymy że wszysko dobrze się skończy. Wszystkiego dobrego.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.03.2017
  27.03.2017

  Życzę szbkiego powrotu do zdrowia.

 • Karolina Bednarek - awatar

  Karolina Bednarek

  17.03.2017
  17.03.2017

  Trzymamy mocno kciuki za Panią Doktor :) Życzymy dużo siły i szybkiego powrotu do zdrowia :)

 • Emilia B. - awatar

  Emilia B.

  16.03.2017
  16.03.2017

  Gorąco wierzę w Panią :)

11 015 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 122 osoby
Bartłomiej Siepsiak - awatar

Bartłomiej Siepsiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 122

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Karolina - awatar
Karolina
20
Daniel Kowalewski - awatar
Daniel Kowalewski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Asia - awatar
Asia
10
Michał Norek - awatar
Michał Norek
600
JOLANTA BIGOS - awatar
JOLANTA BIGOS
100
Monika Lutosławska - awatar
Monika Lutosławska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij