Zbiórka Kacper Gosik, młody żużlowiec. - zdjęcie główne

Kacper Gosik, młody żużlowiec.

1 983 zł z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Grzegorz Gosik - awatar

Grzegorz Gosik

Organizator zbiórki

Kacper jest 16-letnim chłopakiem dla którego żużel jest całym życiem,od 2 lat trenuje ten sport który nie jest niestety tani..Kacpra wychowuje sam tata od 5 roku jego życia, nie jest im łatwo, ale dają radę.  Od kiedy żużel pojawił sie w jego życiu Kacper ma cel do którego chce dążyć...Tą zbiórkę utworzylem po to żeby mu pomóc...Tj napisałem wyżej, ten sport nie należy do tanich, klub nie zapewnia wszystkiego, i takie rzeczy jak buty, łyżwa, kask,rękawiczki musimy kupować sami lub liczyć na sponsorów których kilku już pomaga, Ja wierzę w niego i wy też uwierzcie...Dziękuję. 

Komentarze


 • Krystyna Goldsztejn - awatar

  Krystyna Goldsztejn

  20.06.19
  20.06.19

  Młody walcz 💛🐏💙

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.06.19
  19.06.19

  Powodzenia!!!!

 • Dariusz Sawa - awatar

  Dariusz Sawa

  19.06.19
  19.06.19

  Powodzenia!

 • Damian i Ilona - awatar

  Damian i Ilona

  19.06.19
  19.06.19

  Powodzenia!!!

 • Marcin kibic żużlowy - awatar

  Marcin kibic żużlowy

  19.06.19
  19.06.19

  Powodzenia!

1 983 zł z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Grzegorz Gosik - awatar

Grzegorz Gosik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 58

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Gregor Gosik - awatar
Gregor Gosik
192
Marcin Kostrzewski - awatar
Marcin Kostrzewski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Slavek J - awatar
Slavek J
20
Piotr Leszczyński - awatar
Piotr Leszczyński
100
Dariusz Kopacz - awatar
Dariusz Kopacz
50
Bentrju - awatar
Bentrju
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij