Zbiórka Kacper Gosik, młody żużlowiec. - zdjęcie główne

Kacper Gosik, młody żużlowiec.

1 983 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Grzegorz Gosik - awatar

Grzegorz Gosik

Organizator zbiórki

Kacper jest 16-letnim chłopakiem dla którego żużel jest całym życiem,od 2 lat trenuje ten sport który nie jest niestety tani..Kacpra wychowuje sam tata od 5 roku jego życia, nie jest im łatwo, ale dają radę.  Od kiedy żużel pojawił sie w jego życiu Kacper ma cel do którego chce dążyć...Tą zbiórkę utworzylem po to żeby mu pomóc...Tj napisałem wyżej, ten sport nie należy do tanich, klub nie zapewnia wszystkiego, i takie rzeczy jak buty, łyżwa, kask,rękawiczki musimy kupować sami lub liczyć na sponsorów których kilku już pomaga, Ja wierzę w niego i wy też uwierzcie...Dziękuję. 

Komentarze


 • Krystyna Goldsztejn - awatar

  Krystyna Goldsztejn

  20.06.2019
  20.06.2019

  Młody walcz 💛🐏💙

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.06.2019
  19.06.2019

  Powodzenia!!!!

 • Dariusz Sawa - awatar

  Dariusz Sawa

  19.06.2019
  19.06.2019

  Powodzenia!

 • Damian i Ilona - awatar

  Damian i Ilona

  19.06.2019
  19.06.2019

  Powodzenia!!!

 • Marcin kibic żużlowy - awatar

  Marcin kibic żużlowy

  19.06.2019
  19.06.2019

  Powodzenia!

1 983 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Grzegorz Gosik - awatar

Grzegorz Gosik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 58

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Gregor Gosik - awatar
Gregor Gosik
192
Marcin Kostrzewski - awatar
Marcin Kostrzewski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Slavek J - awatar
Slavek J
20
Piotr Leszczyński - awatar
Piotr Leszczyński
100
Dariusz Kopacz - awatar
Dariusz Kopacz
50
Bentrju - awatar
Bentrju
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij