Zbiórka Pomoc dla zniszczonego Lakiego - zdjęcie główne

Pomoc dla zniszczonego Lakiego

1 175 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Labradory.info - awatar

Labradory.info

Organizator zbiórki

Niestety ostatnie badania Lakiego, nie przyniosły nam dobrych wieści :( 

Potężna dysplazja, nowotwór i guzy, z których wycinki pojechały do badania histopatologicznego. Dzisiaj przyszły wyniki i nie wygląda to dobrze :(

Wielki guz, który jest na łapie trzeba jak najszybciej usunąć, gdyż jest to nowotwór złośliwy komórek tucznych. To jest jedyna nadzieja na to, że Laki będzie z nami dłużej niż jest mu dane w takim stanie :(

Zabieg jest umówiony już na środę, bo Laki zaczął się interesować guzem, z którego zaczęła wyciekać krew :( 

Cieszymy się bardzo, że nasz Laki odżył, ale to dopiero początek jego walki o kilka miesięcy więcej życia w komforcie i w miarę możliwym zdrowiu. 

Prosimy o pomoc dla Lakiego, który stawia pierwsze kroki w normalnym świecie, gdzie człowiek kocha i daje opiekę oraz bezpieczeństwo...

Komentarze


 • Robert - awatar

  Robert

  17.09.19
  17.09.19

  Zdrowia i będziemy trzymać kciuki w środę! Dajcie znać co i jak. Trzymaj się piesełku!

 • D.D. - awatar

  D.D.

  16.09.19
  16.09.19

  Zdróweczka psinko 🙂

 • Evl Lu - awatar

  Evl Lu

  16.09.19
  16.09.19

  Lakusiu,trzymamy 🐾

1 175 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Labradory.info - awatar

Labradory.info

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 37

Paweł Schulz - awatar
Paweł Schulz
50
Maja - awatar
Maja
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Agnieszka - awatar
Agnieszka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Moro - awatar
Moro
20
Justyna Janiec - awatar
Justyna Janiec
100
Marlena - awatar
Marlena
20
Dominika - awatar
Dominika
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij