Zbiórka Toz goleniow, robimy zapasy! - zdjęcie główne

Toz goleniow, robimy zapasy!

3 113 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 174 osoby
Agata Podeszewska - awatar

Agata Podeszewska

Organizator zbiórki

Zbieramy pieniążki na uzupełnienie zapasów mokrego jedzenia dla piesków i kotków w tozie w goleniowie, w tozie w Szczecinie, schronisko w dobrej ile damy rade!!!

Komentarze


 • Ewa K - awatar

  Ewa K

  05.09.17
  05.09.17

  to kropla w morzu ale grosz do grosza...

 • Paulina Garbowska - awatar

  Paulina Garbowska

  05.09.17
  05.09.17

  smacznego :)

 • Paulina - awatar

  Paulina

  04.09.17
  04.09.17

  po wielu probach udało sie:) Smacznego zwierzaki :)

 • Emilia Langa - awatar

  Emilia Langa

  04.09.17
  04.09.17

  Poszło.

 • Joanna Suchecka - awatar

  Joanna Suchecka

  04.09.17
  04.09.17

  😊

3 113 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 174 osoby
Agata Podeszewska - awatar

Agata Podeszewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 174

Anna Filochowska - awatar
Anna Filochowska
10
Elizka Magierowska - awatar
Elizka Magierowska
50
Anna Kula - awatar
Anna Kula
20
Ewa B - awatar
Ewa B
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marzena Kopacka - awatar
Marzena Kopacka
100
Asia Cieślik - awatar
Asia Cieślik
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Agnieszka Brzęcka - awatar
Agnieszka Brzęcka
5
anna penno - awatar
anna penno
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij