Zbiórka Toz goleniow, robimy zapasy! - zdjęcie główne

Toz goleniow, robimy zapasy!

3 113 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 174 osoby
Agata Podeszewska - awatar

Agata Podeszewska

Organizator zbiórki

Zbieramy pieniążki na uzupełnienie zapasów mokrego jedzenia dla piesków i kotków w tozie w goleniowie, w tozie w Szczecinie, schronisko w dobrej ile damy rade!!!

Komentarze


 • Ewa K - awatar

  Ewa K

  05.09.2017
  05.09.2017

  to kropla w morzu ale grosz do grosza...

 • Paulina Garbowska - awatar

  Paulina Garbowska

  05.09.2017
  05.09.2017

  smacznego :)

 • Paulina - awatar

  Paulina

  04.09.2017
  04.09.2017

  po wielu probach udało sie:) Smacznego zwierzaki :)

 • Emilia Langa - awatar

  Emilia Langa

  04.09.2017
  04.09.2017

  Poszło.

 • Joanna Suchecka - awatar

  Joanna Suchecka

  04.09.2017
  04.09.2017

  😊

3 113 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 174 osoby
Agata Podeszewska - awatar

Agata Podeszewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 174

Anna Filochowska - awatar
Anna Filochowska
10
Elizka Magierowska - awatar
Elizka Magierowska
50
Anna Kula - awatar
Anna Kula
20
Ewa B - awatar
Ewa B
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marzena Kopacka - awatar
Marzena Kopacka
100
Asia Cieślik - awatar
Asia Cieślik
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Agnieszka Brzęcka - awatar
Agnieszka Brzęcka
5
anna penno - awatar
anna penno
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij