Zbiórka Cancer Fighters Challenge - zdjęcie główne

Cancer Fighters Challenge

2 698 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 80 osób


                                               #CancerFightersChallenge 

                                            “Prześlij buziaka, lub przybij piątaka”


Wyzwanie stworzone specjalnie z okazji Światowego Dnia Walki z Rakiem, który przypada na 4 lutego. Pokazujemy w ten sposób wsparcie dla osób dotkniętych chorobą nowotworową. 

Cel Challengu:

Wsparcie podopiecznych Fundacji Cancer Fighters, która finansuje ich leczenie. Kwota zostanie przeznaczona również na placówki działań Fundacji. 

A jakie są zasady challenge'u?

1. Każda osoba włączająca się do akcji "Prześlij buziaka lub przybij piątaka" na Światowy Dzień Walki z Rakiem nominuje 3 lub więcej osób. Na wykonanie zadania uczestnicy mają 24 godziny.

2. Wszystkie osoby, które otrzymały nominacje, nagrywają film lub wykonują zdjęcie z gestem "Buziaka" lub "przybicia piątki" i udostępniają na swoim profilach.

3. Oznaczamy pod zdjęciem lub insta story Fundację, w celu zebrania wszystkich materiałów.

4. Udostępniamy zbiórkę i wpłacamy dowolną kwotę na zbiórkę.

Fundacja Cancer Fighters 

Naszym celem jest motywowanie dzieci do walki z chorobą nowotworową i udowodnienie im, że choroba to nie wyrok tylko impuls do pokazania swojej wewnętrznej siły!

Organizujemy wydarzenia specjalne dla małych Wojowników na oddziałach onkologicznych , współpracujemy z osobami, które swoją determinacją i ciężką pracą dążą do osiągnięcia wymarzonych celów. Motywujemy dzieci do dalszej walki i robimy wszystko by choć na chwilę mogły zapomnieć o chorobie.


Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.02.2021
  06.02.2021

  Walczymy dla innych 🥊!

 • Wiktor :) - awatar

  Wiktor :)

  04.02.2021
  04.02.2021

  Trzeba pomagać!, trzymajcie się😁

2 698 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 80 osób

Wpłaty: 80

Andrzej Polewczyk, Jolanta, Moneygrabbing - awatar
Andrzej Polewczyk, Jolanta, Moneygrabbing
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Wladi - awatar
Wladi
20
Paulina.K - awatar
Paulina.K
50
Piotr Kamiński - awatar
Piotr Kamiński
50
Maczka - awatar
Maczka
50
Mikosław - awatar
Mikosław
20
Ekierka - awatar
Ekierka
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij