Zbiórka Podkłady dla szczeniąt - zdjęcie główne

Podkłady dla szczeniąt

260 zł  z 260 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób

Kolejne maluchy trafiły pod opiekę Grupy Pomocy Zwierzętom Ratuj...

Szczeniaki przyjechały do nas z przechowali z Siedlec. Tam nie miały ani szans na adopcję ani na przeżycie. Zimne boksy na dworze, to nie miejsce dla 5 tygodniowych sierotek.Szczeniaki są z paru różnych miotów, znalezione, zabrane ze złych warunków, porzucone w kartonie przy drodze. Robimy wszystko by im pomóc, zorganizowaliśmy transport do Wrocławia. Najmłodsze, 5 tygodniowe maluszki trafiły do naszego domu tymczasowego gdzie przez najbliższe parę tygodni będą rosnąć, bawić się, rozrabiać i... załatwiać. Z tego względu pilnie potrzebujemy dla nich podkładów:)

Kolejne psie dzieci, w ilości 10 sztuk, w wieku adopcyjnym, przebywają w naszej Ratujówce. Bylibyśmy bardzo wdzięczni za pomoc w zakupie podkładów, przy takiej ilości maluchów schodzi ich dziennie tona, nawet przy bardzo oszczędnym gospodarowaniu. Zależy nam by pieski miały godne warunki i nie musiały siedzieć we własnych odchodach. Pomóżcie nam zapewnić im szczęśliwe i spokojne dzieciństwo.

260 zł  z 260 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Justyna - awatar
Justyna
10
Tato ashy - awatar
Tato ashy
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij