Zbiórka Cheddar Potrzebuje Pomocy - zdjęcie główne

Cheddar Potrzebuje Pomocy

2 000 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 47 osób

Fundacja Warta Goldena postanowiła pomóc w zebraniu pieniędzy dla Cheddara.

Poprosiliśmy ich właścicieli o opis przebiegu choroby ich pupila.

___


Cheddar, Golden Retriever, 23 kwietnia będzie miał rok. 

Najpierw pojawiały się u niego wędrujące kulawizny, niestety trafiliśmy na niekompetentnych weterynarzy, którzy bez podstaw i badań zdiagnozowali boleriozę, młodzieńcze zapalenie kości lub skupiali się na innych objawach, które się w tym czasie pojawiały, jak jednorazowa obecność krwi w kale. 

Różne badania były robione, podawane leki przeciwbólowe i przeciwzapalne, lub zalecana suplementacja stawów... nikt nawet psu nóg nie "macał", i nie oglądał oraz nie zaproponował zrobienia rtg stawów. 

Kulawizna na tylne łapy wzmogła się i pojawił się problem przy wstawaniu, w końcu pies zaczął bardzo cierpieć, piszczał. 

Odwiedziliśmy kolejnego weterynarza. 

Był to jedyny lekarz, który psa zbadał (wymacał nogi i zobaczył jak chodzi) i od razu wysłał nas na rtg do ortopedy. Diagnoza była jednoznaczna, nie było co do tego wątpliwości, że stawy są w fatalnym stanie z tendencją do zwichania się. 

Ortopeda zaproponował nam dwie operacje, resekcję oraz daroplastykę. 

Zdecydowaliśmy się na drugi zabieg z prostej przyczyny, staw jest zachowany, pies dochodzi do pełnej sprawności. Było to bardzo ważne w przypadku naszego szczeniaka, ponieważ jest on bardzo energiczny i ruchliwy. 


(Zdjęcie u weterynarza, zaraz przed pierwszą operacją.)

Niestety ta operacja jest dużo droższa, ale nie chcemy pozbawiać naszego psa komfortu życia. 

Z uwagi na naszą sytuację finansową (mąż nie jest nigdzie zatrudniony, żyjemy z oszczędności, które udało się zarobić za granicą, a w styczniu urodziła nam się pierwsza córeczka) sfinansowalśmy pierwszą operację (1700zł plus leki prawie 100zł oraz dwie wizyty na rtg 160zł pierwsza, oraz 120zł drugaw sumie ponad 2 tysiące złotych), na drugą prosimy o pomoc w zbiórce pieniędzy. 

Cheddar po pierwszej operacji bardzo ładnie stawia nogę i dobrze chodzi. Zdjęcia rtg potwierdzają stan faktyczny, wszystko jest na dobrej drodze. 

Jeszcze tylko musimy mu naprawić drugie biodro i będzie żył, jakby nie miał nigdy wady.

 

Kolejną operację mamy zaplanowaną na 25 kwietnia o godzinie 11.

 Bardzo prosimy o pomoc dla naszego serka.

(Kontrolne rtg 04.04.2017; 4 tygodnie po operacji)

Aktualizacje


 • Fundacja Warta Goldena - awatar

  Fundacja Warta Goldena

  06.04.17
  06.04.17

  W imieniu właścicieli i Cheddara dziękujemy za wszystkie wpłaty dla chłopaka! Mamy uzbierane już 1063 zł, troszkę brakuje do 2000 zł, ale jesteśmy coraz bliżej! Dziękujemy bardzo! Każdy grosz się liczy i na pewno zostanie on przekazany na operację Cheddara. Będziemy na bieżąco informować!

  Zdjęcie aktualizacji 4 129

Komentarze


 • Marcin - awatar

  Marcin

  05.04.17
  05.04.17

  Powodzenia Cheddar! Nasz Chester pozdrawia i trzyma łapy do góry!

  • Fundacja Warta Goldena - awatar

   Fundacja Warta Goldena - Organizator zbiórki

   25.04.17
   25.04.17

   Dziękujemy w imieniu Cheddara i jego rodzinki ;-)

 • Maja Jasiorowska - awatar

  Maja Jasiorowska

  05.04.17
  05.04.17

  Powodzenia Piesku :)

  • Fundacja Warta Goldena - awatar

   Fundacja Warta Goldena - Organizator zbiórki

   25.04.17
   25.04.17

   Dziękujemy w imieniu Cheddara :)

2 000 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 47 osób

Wpłaty: 47

Piotr Andrzejczuk - awatar
Piotr Andrzejczuk
460
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Aleksandra Bilewicz - awatar
Aleksandra Bilewicz
50
Kasia Agnieszka - awatar
Kasia Agnieszka
20
Agnieszka W - awatar
Agnieszka W
20
Monika Maciaszczyk - awatar
Monika Maciaszczyk
20
Sylwia Damek - awatar
Sylwia Damek
10
Gosia - awatar
Gosia
15
Aleksandra Bilewicz - awatar
Aleksandra Bilewicz
50
Aga i Zwierzaki - awatar
Aga i Zwierzaki
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij