Zbiórka Cheddar Potrzebuje Pomocy - zdjęcie główne

Cheddar Potrzebuje Pomocy

2 000 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 47 osób

Fundacja Warta Goldena postanowiła pomóc w zebraniu pieniędzy dla Cheddara.

Poprosiliśmy ich właścicieli o opis przebiegu choroby ich pupila.

___


Cheddar, Golden Retriever, 23 kwietnia będzie miał rok. 

Najpierw pojawiały się u niego wędrujące kulawizny, niestety trafiliśmy na niekompetentnych weterynarzy, którzy bez podstaw i badań zdiagnozowali boleriozę, młodzieńcze zapalenie kości lub skupiali się na innych objawach, które się w tym czasie pojawiały, jak jednorazowa obecność krwi w kale. 

Różne badania były robione, podawane leki przeciwbólowe i przeciwzapalne, lub zalecana suplementacja stawów... nikt nawet psu nóg nie "macał", i nie oglądał oraz nie zaproponował zrobienia rtg stawów. 

Kulawizna na tylne łapy wzmogła się i pojawił się problem przy wstawaniu, w końcu pies zaczął bardzo cierpieć, piszczał. 

Odwiedziliśmy kolejnego weterynarza. 

Był to jedyny lekarz, który psa zbadał (wymacał nogi i zobaczył jak chodzi) i od razu wysłał nas na rtg do ortopedy. Diagnoza była jednoznaczna, nie było co do tego wątpliwości, że stawy są w fatalnym stanie z tendencją do zwichania się. 

Ortopeda zaproponował nam dwie operacje, resekcję oraz daroplastykę. 

Zdecydowaliśmy się na drugi zabieg z prostej przyczyny, staw jest zachowany, pies dochodzi do pełnej sprawności. Było to bardzo ważne w przypadku naszego szczeniaka, ponieważ jest on bardzo energiczny i ruchliwy. 


(Zdjęcie u weterynarza, zaraz przed pierwszą operacją.)

Niestety ta operacja jest dużo droższa, ale nie chcemy pozbawiać naszego psa komfortu życia. 

Z uwagi na naszą sytuację finansową (mąż nie jest nigdzie zatrudniony, żyjemy z oszczędności, które udało się zarobić za granicą, a w styczniu urodziła nam się pierwsza córeczka) sfinansowalśmy pierwszą operację (1700zł plus leki prawie 100zł oraz dwie wizyty na rtg 160zł pierwsza, oraz 120zł drugaw sumie ponad 2 tysiące złotych), na drugą prosimy o pomoc w zbiórce pieniędzy. 

Cheddar po pierwszej operacji bardzo ładnie stawia nogę i dobrze chodzi. Zdjęcia rtg potwierdzają stan faktyczny, wszystko jest na dobrej drodze. 

Jeszcze tylko musimy mu naprawić drugie biodro i będzie żył, jakby nie miał nigdy wady.

 

Kolejną operację mamy zaplanowaną na 25 kwietnia o godzinie 11.

 Bardzo prosimy o pomoc dla naszego serka.

(Kontrolne rtg 04.04.2017; 4 tygodnie po operacji)

Aktualizacje


 • Fundacja Warta Goldena - awatar

  Fundacja Warta Goldena

  06.04.2017
  06.04.2017

  W imieniu właścicieli i Cheddara dziękujemy za wszystkie wpłaty dla chłopaka! Mamy uzbierane już 1063 zł, troszkę brakuje do 2000 zł, ale jesteśmy coraz bliżej! Dziękujemy bardzo! Każdy grosz się liczy i na pewno zostanie on przekazany na operację Cheddara. Będziemy na bieżąco informować!

  Zdjęcie aktualizacji 4 129

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Marcin - awatar

  Marcin

  05.04.2017
  05.04.2017

  Powodzenia Cheddar! Nasz Chester pozdrawia i trzyma łapy do góry!

  • Fundacja Warta Goldena - awatar

   Fundacja Warta Goldena - Organizator zbiórki

   25.04.2017
   25.04.2017

   Dziękujemy w imieniu Cheddara i jego rodzinki ;-)

 • Maja Jasiorowska - awatar

  Maja Jasiorowska

  05.04.2017
  05.04.2017

  Powodzenia Piesku :)

  • Fundacja Warta Goldena - awatar

   Fundacja Warta Goldena - Organizator zbiórki

   25.04.2017
   25.04.2017

   Dziękujemy w imieniu Cheddara :)

2 000 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 47 osób

Wpłaty: 47

Piotr Andrzejczuk - awatar
Piotr Andrzejczuk
460
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Aleksandra Bilewicz - awatar
Aleksandra Bilewicz
50
Kasia Agnieszka - awatar
Kasia Agnieszka
20
Agnieszka W - awatar
Agnieszka W
20
Monika Maciaszczyk - awatar
Monika Maciaszczyk
20
Sylwia Damek - awatar
Sylwia Damek
10
Gosia - awatar
Gosia
15
Aleksandra Bilewicz - awatar
Aleksandra Bilewicz
50
Aga i Zwierzaki - awatar
Aga i Zwierzaki
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij