Zbiórka Pomóżcie wyleczyc Straszka - zdjęcie główne

Pomóżcie wyleczyc Straszka

590 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Renata Poprawska - awatar

Renata Poprawska

Organizator zbiórki

Witam Was kochani miłośnicy kociaków. Nazywam się  Renata Poprawska i od lat zajmuje się ratowaniem kociaków z terenu miasta Szprotawy i okolicy. Straszek również jest uratowanym przeze mnie kocurkiem z terenu Wiechlic. Kocurek błąkał się w okolicach tamtejszych śmietnikow w okresie zimowym. Gdy trafił do mnie panowała wówczas panleukopenia. Kocurek otrzymal surowice od ozdrowienca lecz z powodu silnej infekcji, kilkukrotnej zmiany antybiotyków stan kocurka przeszedł w stan przewlekły. Kocurek ciężko teraz oddycha, ma wysięk z oka i ropny z nosa. Kocurek miał mieć dom, kochającą rodzinę lecz z powodu głośnego charczenia, wysięku z oczu i nosa nikt go nie chciał zaadaptować mimo jego przecudownego charakteru. Został więc u mnie. Obecnie jego stan się bardzo zaostrzał. Kocurek ma problemy z oddychaniem, przełykaniem. Nos jest zaklejony wydzieliną ropną. Kocurek ma gorączkę i źle się czuję. Jest obecnie pod opieką lekarza weterynarii. Koszty leczenia jednak będą duże. Oprócz dwóch antybiotyków, które dostaje otrzymuje również szczepionkę na odporność Zileksis, którą podaje się w trzech dawkach. Każda z nich to koszt ok 70zl. Potrzebna więc będzie Wasza pomoc bo sama nie udźwignę kosztów leczenia Straszka, gdyż mam na swoim utrzymaniu jeszcze 15 bezdomnych kotów. W  następnej kolejności dodam paragony z dotychczas poniesionych kosztów leczenia Straszka. 

Aktualizacje


 • Renata Poprawska - awatar

  Renata Poprawska

  07.07.18
  07.07.18

  Witam. Dodaję zdjęcia paragonów z wizyt ze Straszkiem w lecznicy u weterynarza. Dwa będą na jednym zdjęciu a jeden na następnej fotografii.

  Zdjęcie aktualizacji 17 133

Komentarze


 • Urszula Fabjan - awatar

  Urszula Fabjan

  07.07.18
  07.07.18

  Trzymam kciuki

590 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Renata Poprawska - awatar

Renata Poprawska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Dorota Nawrot - awatar
Dorota Nawrot
30
Wojciech Wawro - awatar
Wojciech Wawro
280
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Urszula Fabjan - awatar
Urszula Fabjan
10
Konrad Rudak - awatar
Konrad Rudak
50
Ferdzi - awatar
Ferdzi
30
Monia Bajszczak - awatar
Monia Bajszczak
20
Renata Toboła - awatar
Renata Toboła
20
Ewa Kanonik - awatar
Ewa Kanonik
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij