Zbiórka Pomóżcie wyleczyc Straszka - zdjęcie główne

Pomóżcie wyleczyc Straszka

590 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Renata Poprawska - awatar

Renata Poprawska

Organizator zbiórki

Witam Was kochani miłośnicy kociaków. Nazywam się  Renata Poprawska i od lat zajmuje się ratowaniem kociaków z terenu miasta Szprotawy i okolicy. Straszek również jest uratowanym przeze mnie kocurkiem z terenu Wiechlic. Kocurek błąkał się w okolicach tamtejszych śmietnikow w okresie zimowym. Gdy trafił do mnie panowała wówczas panleukopenia. Kocurek otrzymal surowice od ozdrowienca lecz z powodu silnej infekcji, kilkukrotnej zmiany antybiotyków stan kocurka przeszedł w stan przewlekły. Kocurek ciężko teraz oddycha, ma wysięk z oka i ropny z nosa. Kocurek miał mieć dom, kochającą rodzinę lecz z powodu głośnego charczenia, wysięku z oczu i nosa nikt go nie chciał zaadaptować mimo jego przecudownego charakteru. Został więc u mnie. Obecnie jego stan się bardzo zaostrzał. Kocurek ma problemy z oddychaniem, przełykaniem. Nos jest zaklejony wydzieliną ropną. Kocurek ma gorączkę i źle się czuję. Jest obecnie pod opieką lekarza weterynarii. Koszty leczenia jednak będą duże. Oprócz dwóch antybiotyków, które dostaje otrzymuje również szczepionkę na odporność Zileksis, którą podaje się w trzech dawkach. Każda z nich to koszt ok 70zl. Potrzebna więc będzie Wasza pomoc bo sama nie udźwignę kosztów leczenia Straszka, gdyż mam na swoim utrzymaniu jeszcze 15 bezdomnych kotów. W  następnej kolejności dodam paragony z dotychczas poniesionych kosztów leczenia Straszka. 

Aktualizacje


 • Renata Poprawska - awatar

  Renata Poprawska

  07.07.2018
  07.07.2018

  Witam. Dodaję zdjęcia paragonów z wizyt ze Straszkiem w lecznicy u weterynarza. Dwa będą na jednym zdjęciu a jeden na następnej fotografii.

  Zdjęcie aktualizacji 17 133

Komentarze


 • Urszula Fabjan - awatar

  Urszula Fabjan

  07.07.2018
  07.07.2018

  Trzymam kciuki

590 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Renata Poprawska - awatar

Renata Poprawska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Dorota Nawrot - awatar
Dorota Nawrot
30
Wojciech Wawro - awatar
Wojciech Wawro
280
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Urszula Fabjan - awatar
Urszula Fabjan
10
Konrad Rudak - awatar
Konrad Rudak
50
Ferdzi - awatar
Ferdzi
30
Monia Bajszczak - awatar
Monia Bajszczak
20
Renata Toboła - awatar
Renata Toboła
20
Ewa Kanonik - awatar
Ewa Kanonik
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij