Zbiórka Ostatnia szansa Wojtka - zdjęcie główne

Ostatnia szansa Wojtka

71 391 zł  z 70 000 zł (Cel)
Wpłaciło 612 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Wojciech Zacz - awatar

Wojciech Zacz

Organizator zbiórki

Hej

Nazywam się Wojtek, mam 32 lata. W styczniu 2019 roku został u mnie wykryty złośliwy nowotwór jelita grubego z przerzutami na wątrobę.

Nigdy nie prosiłem o pomoc, cały czas staram się być aktywny zawodowo, ale na tym etapie po prostu nie stać mnie na dalsze leczenie. Twoja pomoc jest moją ostatnią nadzieją na wygraną walkę z rakiem.

Wykorzystałem sposoby leczenia na NFZ w największym możliwym stopniu. Po latach walki z chorobą, podczas której przeszedłem dwie operacje i cykl sześciu chemioterapii, odmówiono mi dalszego leczenia. Mój stan zdrowia na chwilę obecną się nie poprawia. Guzy zaczęły przybierać na wielkości, a lekarze nie dają szans na wyzdrowienie.

Jednak ja się nie poddaję. Chcę żyć. Podjęliśmy próbę znalezienia lekarza, który specjalizuje się w leczeniu innowacyjnym. Jedynym, ostatnim ratunkiem dla mnie jest metoda leczenia NanoKnife, której koszt to 70 000 zł. Jest to kwota, której sami z żoną nie jesteśmy w stanie uzbierać.

Moja walka z chorobą to liczne konsultacje w całej Polsce i wydatki związane z lekami. To wyczerpało wszystkie oszczędności moje i mojej żony. Leczenie innowacyjne daje mi szansę na zatrzymanie przyrostu guzów, a nawet możliwość ich zmniejszenia.

Mam dla kogo żyć, mam kochaną żonę i psiaka. Mam siłę, aby wygrać tą walkę. Twoja pomoc to moja ostatnia szansa.

Dziękuję,
Wojtek


Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.10.2023
  06.10.2023

  Od kolegów z InterCars, zdrówka !!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.10.2023
  04.10.2023

  Szybkiego powrotu do zdrowia! Paweł

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.10.2023
  04.10.2023

  Dużo zdrówka. Bądź silny i nie poddawaj się.

 • Da Be - awatar

  Da Be

  04.10.2023
  04.10.2023

  Trzymam kciuki ❤️

 • Mateusz - awatar

  Mateusz

  03.10.2023
  03.10.2023

  Wygrasz tę walke. Trzymam kciuki

71 391 zł  z 70 000 zł (Cel)
Wpłaciło 612 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Wojciech Zacz - awatar

Wojciech Zacz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 612

Tomasz Szewczyk - awatar
Tomasz Szewczyk
50
Piotr Borsz - awatar
Piotr Borsz
100
Walcz! - awatar
Walcz!
20
Rafal - awatar
Rafal
100
Karolina Sławek - awatar
Karolina Sławek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij