Z sercem przez Polskę

1 779 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 49 osób
Chris Gajos - awatar

Chris Gajos

Organizator zbiórki

Z Sercem przez Polskę!

Naszą ekipę tworzą pozytywnie zakręceni ludzie. Łączy nas miłość do podróżowania i poznawania nowych miejsc, ludzi i kultur. Mamy różne pasje i zainteresowania, ale jeden wspólny cel: Okrążyć "Ogórkiem" świat, dzieląc się przy tym sercem i uśmiechem z jak największą ilością ludzi! :)

Pierwszą wyprawę odbędziemy po Polsce. Często słyszymy – „Cudze chwalicie, swego nie znacie”. No właśnie. Podjęliśmy decyzję, że pierwszy projekt podróżniczy zrealizujemy w naszym kraju, aby sami lepiej go poznać, odwiedzić miejsca, w których nie byliśmy i z sercem spotkać się z naszymi rodakami. Co więcej, nasza trasa przybierze kształt serca! Chcemy odwiedzić miejsca cenne zarówno przyrodniczo jak i kulturowo czy też ważne z historycznego punktu widzenia dla naszego kraju. Przywieziemy ciekawy materiał fotograficzny, który będzie potem podstawą do zorganizowania wyjątkowej wystawy fotograficznej.

 

Zdjęcie opisu zbiórki Z sercem przez Polskę

Cel wyprawy

Celem wyprawy jest pokazanie piękna naszego kraju i odkrycia w nim zupełnie nowej strony!  Nakręcimy film video, który będzie alternatywnym i wyjątkowym przewodnikiem po północnej Polsce.  Mamy nadzieje, że dzięki temu zachęcimy Was do odkrycia naszej ojczyzny na nowo! Pokażemy, że nie trzeba wyjeżdżać daleko za granicę, żeby spędzić ciekawie i aktywnie czas.

Wyprawa Z sercem przez Polskę będzie też początkiem większego projektu podróżniczego, który planujemy w przyszłości. Poprzez trasę podróży przez kraj chcemy rozreklamować nasz projekt podróżniczy Chilli Ogórek, tak aby móc zebrać fanów, sponsorów, patronów i inne osoby chętne do współpracy przy przyszłych naszych wyprawach. Większy projekt planujemy już na 2016 rok !!!

Zdjęcie opisu zbiórki Z sercem przez Polskę

Na co zbieramy środki?

Wyprawę planowaliśmy od dawna. Termin i trasę wyjazdu wyznaczyliśmy już dużo wcześniej. Niestety podczas ostatniej podróży na zlot starych Volkswagenów w połowie drogi popsuł się silnik w naszym samochodzie. Była to nie lada przygoda, ale tym samym nasza wrześniowa wyprawa przez Polskę stanęła pod znakiem zapytania. Po konsultacji z mechanikiem dowiedzieliśmy się, że koszt naprawy/wymiany silnika w takim aucie to 4000zł. 

Do wyjazdu pozostał niecały miesiąc. Nie jest łatwo uzbierać tak dużą sumę w tak krótkim czasie, ale wierzymy, że z pomocą ludzi dobrego serca, z Twoją pomocą, uda nam się zrealizować marzenia, wyruszyć w pierwszą wyprawę Ogórkiem i nakręcić planowany film. Potrzebujemy nowego serca dla naszego Busa, żeby później jeżdżąc nim móc dzielić się sercem z innymi:)

Wierzymy mocno w nasz projekt! Dla każdej wspierającej nas osoby przygotowaliśmy nagrody!

Do tej pory swoimi produktami, wsparli nas: 

Producent kosmetyków Soraya i producent zupek firma Vifon

Z ostatniej chwili: Ponieważ nasza wyprawa rozpoczyna się już za tydzień, byliśmy zmuszeni wziąć pożyczkę, by móc zrealizować nasze ogórkowe marzenia. Wszystkie zebrane środki przeznaczymy na jej spłatę.

Plan wyprawy

Nazwa wyprawy: Z SERCEM PRZEZ POLSKĘ
Czas trwania: 2 TYGODNIE
DATA: WRZESIEŃ 2015
TRASA: WARSZAWA-PODLASIE-MAZURY-POMORZE- WIELKOPOLSKA-WARSZAWA
Długość trasy: OKOŁO 2200 km
Liczba osób: 5
Pojazd: VW T2 „OGÓREK”

Trasa:

Trasa przez nasz kraj liczy blisko 2200 km i przebiega przez takie miasta jak Białystok, Suwałki, Gołdap, Kętrzyn, Toruń, Bydgoszcz, Świnoujście, Szczecin, Poznań czy Częstochowę. Chcemy odwiedzić piękną krainę jezior mazurskich, odkryć sekrety Podlasia, tajemnice grodu Kopernika, a także innych regionów naszego pięknego kraju!

Zdjęcie opisu zbiórki Z sercem przez PolskęZdjęcie opisu zbiórki Z sercem przez Polskę

Aktualizacje


 • Chris Gajos - awatar

  Pomóż rozweselić ogórka!

  08.09.15
  08.09.15

  Dziękujemy za dotychczasową pomoc, do tej pory udało nam się uzbierać już 1500zł! To już blisko 40% potrzebnej kwoty! Nie przestajemy i dalej walczymy o realizację projektu! Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu autorstwa Magdy z naszej ekipy:

Komentarze


 • Robert - awatar

  Robert

  06.09.15
  06.09.15

  Hej przygodo!

  • Chris Gajos - awatar

   Chris Gajos - Organizator zbiórki

   08.09.15
   08.09.15

   Hej Hej! Dziękujemy za wsparcie!

 • Piotr - awatar

  Piotr

  05.09.15
  05.09.15

  Powodzenia.

  • Chris Gajos - awatar

   Chris Gajos - Organizator zbiórki

   08.09.15
   08.09.15

   Dziękujemy!

 • Matt - awatar

  Matt

  02.09.15
  02.09.15

  Trzymam kciuki, dacie radę! Punkty za namówienie mnie do przelewu idą do... MARII!

  • Chris Gajos - awatar

   Chris Gajos - Organizator zbiórki

   08.09.15
   08.09.15

   Dziękujemy Matt! Maria to nasz spec od marketingu i promocji:)

 • Wąski - awatar

  Wąski

  02.09.15
  02.09.15

  Podbijajcie Pomorze!

  • Chris Gajos - awatar

   Chris Gajos - Organizator zbiórki

   08.09.15
   08.09.15

   Podbijać nie będziemy ale na pewno tam zchillujemy:))

 • RPI - awatar

  RPI

  31.08.15
  31.08.15

  Powodzenia na trasie i być może do zobaczenia :) Szerokości i przyczepności

  • Chris Gajos - awatar

   Chris Gajos - Organizator zbiórki

   01.09.15
   01.09.15

   Dziękujemy! I też mamy nadzieję, że do zobaczenia! Może w Świnoujściu? ;)

1 779 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 49 osób
Chris Gajos - awatar

Chris Gajos

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 49

Magdalena - awatar
Magdalena
10
Marcelina - awatar
Marcelina
20
Piotr - awatar
Piotr
109
Piotr - awatar
Piotr
15
Krystian - awatar
Krystian
20
Maciej - awatar
Maciej
50
Darek - awatar
Darek
5
Joanna - awatar
Joanna
15
Tomasz - awatar
Tomasz
25
Katarzyna - awatar
Katarzyna
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij