Z sercem przez Polskę

1 779 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 49 osób
Chris Gajos - awatar

Chris Gajos

Organizator zbiórki

Z Sercem przez Polskę!

Naszą ekipę tworzą pozytywnie zakręceni ludzie. Łączy nas miłość do podróżowania i poznawania nowych miejsc, ludzi i kultur. Mamy różne pasje i zainteresowania, ale jeden wspólny cel: Okrążyć "Ogórkiem" świat, dzieląc się przy tym sercem i uśmiechem z jak największą ilością ludzi! :)

Pierwszą wyprawę odbędziemy po Polsce. Często słyszymy – „Cudze chwalicie, swego nie znacie”. No właśnie. Podjęliśmy decyzję, że pierwszy projekt podróżniczy zrealizujemy w naszym kraju, aby sami lepiej go poznać, odwiedzić miejsca, w których nie byliśmy i z sercem spotkać się z naszymi rodakami. Co więcej, nasza trasa przybierze kształt serca! Chcemy odwiedzić miejsca cenne zarówno przyrodniczo jak i kulturowo czy też ważne z historycznego punktu widzenia dla naszego kraju. Przywieziemy ciekawy materiał fotograficzny, który będzie potem podstawą do zorganizowania wyjątkowej wystawy fotograficznej.

 

Zdjęcie opisu zbiórki Z sercem przez Polskę

Cel wyprawy

Celem wyprawy jest pokazanie piękna naszego kraju i odkrycia w nim zupełnie nowej strony!  Nakręcimy film video, który będzie alternatywnym i wyjątkowym przewodnikiem po północnej Polsce.  Mamy nadzieje, że dzięki temu zachęcimy Was do odkrycia naszej ojczyzny na nowo! Pokażemy, że nie trzeba wyjeżdżać daleko za granicę, żeby spędzić ciekawie i aktywnie czas.

Wyprawa Z sercem przez Polskę będzie też początkiem większego projektu podróżniczego, który planujemy w przyszłości. Poprzez trasę podróży przez kraj chcemy rozreklamować nasz projekt podróżniczy Chilli Ogórek, tak aby móc zebrać fanów, sponsorów, patronów i inne osoby chętne do współpracy przy przyszłych naszych wyprawach. Większy projekt planujemy już na 2016 rok !!!

Zdjęcie opisu zbiórki Z sercem przez Polskę

Na co zbieramy środki?

Wyprawę planowaliśmy od dawna. Termin i trasę wyjazdu wyznaczyliśmy już dużo wcześniej. Niestety podczas ostatniej podróży na zlot starych Volkswagenów w połowie drogi popsuł się silnik w naszym samochodzie. Była to nie lada przygoda, ale tym samym nasza wrześniowa wyprawa przez Polskę stanęła pod znakiem zapytania. Po konsultacji z mechanikiem dowiedzieliśmy się, że koszt naprawy/wymiany silnika w takim aucie to 4000zł. 

Do wyjazdu pozostał niecały miesiąc. Nie jest łatwo uzbierać tak dużą sumę w tak krótkim czasie, ale wierzymy, że z pomocą ludzi dobrego serca, z Twoją pomocą, uda nam się zrealizować marzenia, wyruszyć w pierwszą wyprawę Ogórkiem i nakręcić planowany film. Potrzebujemy nowego serca dla naszego Busa, żeby później jeżdżąc nim móc dzielić się sercem z innymi:)

Wierzymy mocno w nasz projekt! Dla każdej wspierającej nas osoby przygotowaliśmy nagrody!

Do tej pory swoimi produktami, wsparli nas: 

Producent kosmetyków Soraya i producent zupek firma Vifon

Z ostatniej chwili: Ponieważ nasza wyprawa rozpoczyna się już za tydzień, byliśmy zmuszeni wziąć pożyczkę, by móc zrealizować nasze ogórkowe marzenia. Wszystkie zebrane środki przeznaczymy na jej spłatę.

Plan wyprawy

Nazwa wyprawy: Z SERCEM PRZEZ POLSKĘ
Czas trwania: 2 TYGODNIE
DATA: WRZESIEŃ 2015
TRASA: WARSZAWA-PODLASIE-MAZURY-POMORZE- WIELKOPOLSKA-WARSZAWA
Długość trasy: OKOŁO 2200 km
Liczba osób: 5
Pojazd: VW T2 „OGÓREK”

Trasa:

Trasa przez nasz kraj liczy blisko 2200 km i przebiega przez takie miasta jak Białystok, Suwałki, Gołdap, Kętrzyn, Toruń, Bydgoszcz, Świnoujście, Szczecin, Poznań czy Częstochowę. Chcemy odwiedzić piękną krainę jezior mazurskich, odkryć sekrety Podlasia, tajemnice grodu Kopernika, a także innych regionów naszego pięknego kraju!

Zdjęcie opisu zbiórki Z sercem przez PolskęZdjęcie opisu zbiórki Z sercem przez Polskę

Aktualizacje


 • Chris Gajos - awatar

  Pomóż rozweselić ogórka!

  08.09.15
  08.09.15

  Dziękujemy za dotychczasową pomoc, do tej pory udało nam się uzbierać już 1500zł! To już blisko 40% potrzebnej kwoty! Nie przestajemy i dalej walczymy o realizację projektu! Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu autorstwa Magdy z naszej ekipy:

Komentarze


 • Robert - awatar

  Robert

  06.09.15
  06.09.15

  Hej przygodo!

  • Chris Gajos - awatar

   Chris Gajos - Organizator zbiórki

   08.09.15
   08.09.15

   Hej Hej! Dziękujemy za wsparcie!

 • Piotr - awatar

  Piotr

  05.09.15
  05.09.15

  Powodzenia.

  • Chris Gajos - awatar

   Chris Gajos - Organizator zbiórki

   08.09.15
   08.09.15

   Dziękujemy!

 • Matt - awatar

  Matt

  02.09.15
  02.09.15

  Trzymam kciuki, dacie radę! Punkty za namówienie mnie do przelewu idą do... MARII!

  • Chris Gajos - awatar

   Chris Gajos - Organizator zbiórki

   08.09.15
   08.09.15

   Dziękujemy Matt! Maria to nasz spec od marketingu i promocji:)

 • Wąski - awatar

  Wąski

  02.09.15
  02.09.15

  Podbijajcie Pomorze!

  • Chris Gajos - awatar

   Chris Gajos - Organizator zbiórki

   08.09.15
   08.09.15

   Podbijać nie będziemy ale na pewno tam zchillujemy:))

 • RPI - awatar

  RPI

  31.08.15
  31.08.15

  Powodzenia na trasie i być może do zobaczenia :) Szerokości i przyczepności

  • Chris Gajos - awatar

   Chris Gajos - Organizator zbiórki

   01.09.15
   01.09.15

   Dziękujemy! I też mamy nadzieję, że do zobaczenia! Może w Świnoujściu? ;)

1 779 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 49 osób
Chris Gajos - awatar

Chris Gajos

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 49

Magdalena - awatar
Magdalena
10
Marcelina - awatar
Marcelina
20
Piotr - awatar
Piotr
109
Piotr - awatar
Piotr
15
Krystian - awatar
Krystian
20
Maciej - awatar
Maciej
50
Darek - awatar
Darek
5
Joanna - awatar
Joanna
15
Tomasz - awatar
Tomasz
25
Katarzyna - awatar
Katarzyna
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij