Zbiórka Pomóż chorej Kamie godnie żyć! - zdjęcie główne

Pomóż chorej Kamie godnie żyć!

310 zł  z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób

Historia Kamy

Kama - zbyt stara, zbyt nijaka, aby została zauważona przez odwiedzających. Powoli umierała w schroniskowym boksie, choroba nowotworowa zabierała ją kawałek po kawałku. Kama się poddała chorobie. Nie miała dla kogo walczyć, nie miała po co żyć.

Chcieliśmy, aby poczuła, że ma po co żyć, że życie może być piękne i miłe. Czy się uda? Tego nie wiemy. Kama jest poważnie chora. Nie jest wiadome, ile jej zostało - miesiąc, dwa, a może pół roku. Zdecydowaliśmy się przywrócić jej psią godność, być może na ostatnie miesiące życia, a może wydarzy się cud i kiedy poczuje, że jest kochana, zacznie walczyć i wygra?


Liczymy się z każdym scenariuszem. Teraz naszym priorytetem jest podarowanie Kamie wygodnego życia i podarowanie jej wszystkiego, co najlepsze. Dobrej karmy, dobrej atmosfery, dobrych weterynarzy oraz danie jej optymalnej szansy na wygranie z chorobą.
Możliwe, że to ostatnie tygodnie jej życia.

Pomóżcie nam sprawić, aby każdy z dni, jaki jej został, by najpiękniejszym.

Zdjęcie opisu zbiórki Pomóż chorej Kamie godnie żyć!

Komentarze


 • Izabella - awatar

  Izabella

  07.04.2016
  07.04.2016

  Kamo , walcz i wygraj . Wszyscy cie kochamy

 • Ewa - awatar

  Ewa

  05.04.2016
  05.04.2016

  Na smakołyk dla Kamy

 • Kinga - awatar

  Kinga

  20.03.2016
  20.03.2016

  Walcz, kochana :*

 • BasiaW - awatar

  BasiaW

  18.03.2016
  18.03.2016

  zdrówka Maleńka!

  • Fundacja Przystań Ocalenie Organizacja Pożytku Publicznego - awatar

   Fundacja Przystań Ocalenie Organizacja Pożytku Publicznego - Organizator zbiórki

   22.03.2016
   22.03.2016

   Dziękujemy za pomoc i miłe słowo w imieniu Kamusi :)

310 zł  z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób

Wpłaty: 7

Barbara - awatar
Barbara
20
Izabella - awatar
Izabella
50
Ewa - awatar
Ewa
20
Marianna - awatar
Marianna
5
Izabela - awatar
Izabela
35
Kinga - awatar
Kinga
100
BasiaW - awatar
BasiaW
80

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij