Zbiórka Chora kotka walczy o życie! - zdjęcie główne

Chora kotka walczy o życie!

2 500 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 88 osób

O ledwo żywej kotce poinformowała nas karmicielka bezdomnych kotów z ogródków działkowych. Koteczka bardzo szybko trafiła do przychodni. Miała uszkodzone oko, koci katar, była wychudzona. Ale najgorsze okazało się po wykonaniu testu na panleukopenię...


Test wyszedł dodatni - kotka ma zabójczą PANLEUKOPENIĘ!

Podano leki, podłączono kroplówkę. 

Kotka trafiła do przychodni, która dysponowała szpitalem zakaźnym. Przebywa tam w izolatce. Choroba, którą ma jest dla większości kotów śmiertelna. Zabija męczącymi wymiotami i krwawą biegunką. Koteczka nie chce jeść i musi być karmiona na siłę ze strzykawki. 


Tiara przebywa od tygodnia w lecznicy. Trwa walka o jej życie. Jest intensywnie leczona, a taka opieka kosztuje spore pieniądze :( Będziemy jednak walczyć o je życie, bo to młoda koteczka w wieku ok 7 mcy. Całe kocie życie jeszcze przed nią. 

Prosimy Was o pomoc, o wsparcie, o nawet najmniejsze wpłaty.

Komentarze


 • Edyta Mazur - awatar

  Edyta Mazur

  23.06.17
  23.06.17

  Powodzenia! <3

 • KaSu - awatar

  KaSu

  15.06.17
  15.06.17

  nie daj się! <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.05.17
  20.05.17

  Wracaj do zdrowia maleńka. :)

 • Eliza - awatar

  Eliza

  18.05.17
  18.05.17

  Na zdrowie!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.05.17
  14.05.17

  Nie daj się Maleńka!!!

2 500 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 88 osób

Wpłaty: 88

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
367
KaSu - awatar
KaSu
20
Dawid Kutmaj - awatar
Dawid Kutmaj
20
Dorota Dolata - awatar
Dorota Dolata
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Dominika - awatar
Dominika
20
Agata Zielińska - awatar
Agata Zielińska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij