Zbiórka Chora kotka walczy o życie! - zdjęcie główne

Chora kotka walczy o życie!

2 500 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 88 osób

O ledwo żywej kotce poinformowała nas karmicielka bezdomnych kotów z ogródków działkowych. Koteczka bardzo szybko trafiła do przychodni. Miała uszkodzone oko, koci katar, była wychudzona. Ale najgorsze okazało się po wykonaniu testu na panleukopenię...


Test wyszedł dodatni - kotka ma zabójczą PANLEUKOPENIĘ!

Podano leki, podłączono kroplówkę. 

Kotka trafiła do przychodni, która dysponowała szpitalem zakaźnym. Przebywa tam w izolatce. Choroba, którą ma jest dla większości kotów śmiertelna. Zabija męczącymi wymiotami i krwawą biegunką. Koteczka nie chce jeść i musi być karmiona na siłę ze strzykawki. 


Tiara przebywa od tygodnia w lecznicy. Trwa walka o jej życie. Jest intensywnie leczona, a taka opieka kosztuje spore pieniądze :( Będziemy jednak walczyć o je życie, bo to młoda koteczka w wieku ok 7 mcy. Całe kocie życie jeszcze przed nią. 

Prosimy Was o pomoc, o wsparcie, o nawet najmniejsze wpłaty.

Komentarze


 • Edyta Mazur - awatar

  Edyta Mazur

  23.06.2017
  23.06.2017

  Powodzenia! <3

 • KaSu - awatar

  KaSu

  15.06.2017
  15.06.2017

  nie daj się! <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.05.2017
  20.05.2017

  Wracaj do zdrowia maleńka. :)

 • Eliza - awatar

  Eliza

  18.05.2017
  18.05.2017

  Na zdrowie!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.05.2017
  14.05.2017

  Nie daj się Maleńka!!!

2 500 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 88 osób

Wpłaty: 88

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
367
KaSu - awatar
KaSu
20
Dawid Kutmaj - awatar
Dawid Kutmaj
20
Dorota Dolata - awatar
Dorota Dolata
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Dominika - awatar
Dominika
20
Agata Zielińska - awatar
Agata Zielińska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij