Zbiórka Chora kotka walczy o życie! - zdjęcie główne

Chora kotka walczy o życie!

2 500 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 88 osób

O ledwo żywej kotce poinformowała nas karmicielka bezdomnych kotów z ogródków działkowych. Koteczka bardzo szybko trafiła do przychodni. Miała uszkodzone oko, koci katar, była wychudzona. Ale najgorsze okazało się po wykonaniu testu na panleukopenię...


Test wyszedł dodatni - kotka ma zabójczą PANLEUKOPENIĘ!

Podano leki, podłączono kroplówkę. 

Kotka trafiła do przychodni, która dysponowała szpitalem zakaźnym. Przebywa tam w izolatce. Choroba, którą ma jest dla większości kotów śmiertelna. Zabija męczącymi wymiotami i krwawą biegunką. Koteczka nie chce jeść i musi być karmiona na siłę ze strzykawki. 


Tiara przebywa od tygodnia w lecznicy. Trwa walka o jej życie. Jest intensywnie leczona, a taka opieka kosztuje spore pieniądze :( Będziemy jednak walczyć o je życie, bo to młoda koteczka w wieku ok 7 mcy. Całe kocie życie jeszcze przed nią. 

Prosimy Was o pomoc, o wsparcie, o nawet najmniejsze wpłaty.

Komentarze


 • Edyta Mazur - awatar

  Edyta Mazur

  23.06.2017
  23.06.2017

  Powodzenia! <3

 • KaSu - awatar

  KaSu

  15.06.2017
  15.06.2017

  nie daj się! <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.05.2017
  20.05.2017

  Wracaj do zdrowia maleńka. :)

 • Eliza - awatar

  Eliza

  18.05.2017
  18.05.2017

  Na zdrowie!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.05.2017
  14.05.2017

  Nie daj się Maleńka!!!

2 500 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 88 osób

Wpłaty: 88

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
367
KaSu - awatar
KaSu
20
Dawid Kutmaj - awatar
Dawid Kutmaj
20
Dorota Dolata - awatar
Dorota Dolata
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Dominika - awatar
Dominika
20
Agata Zielińska - awatar
Agata Zielińska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij